34e Pupillencompetitie (5e wedstrijd 17 sept. 2011)  
Uitslag Pupillen Mini Jongens
StartNr.  Naam  Vereniging Balwerpen 40 meter Verspringen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.    
384 Daan Lagerwerf Spirit 21,78 342 7,44 460 3,16 350 1152 1
288 Stijn de Leeuw Parthenon 14,76 238 7,92 371 2,61 240 849 2
385 Jasper Gbel Spirit 15,34 247 8,31 307 2,81 280 834 3
502 Tristan Wijnhoven (*) Passaat 14,07 227 7,93 370 2,44 206 803 4
287 Timo de Kok Hercules 12,8 205 8,06 348 2,41 200 753 5
437 Cas Schrader Typhoon 6,35 72 8,08 344 2,42 202 618 6
285 Tom Hallensleben (*) Hercules 13,25 213 8,7 249 2,15 148 610 7
438 Thijmen de With Typhoon 9,58 144 8,59 265 2,31 180 589 8
503 Yuma van Dijkhuizen (*) Passaat 12,01 191 8,73 245 2,17 152 588 9
286 Yuri Hoogerwerf Hercules 9,28 138 8,74 243 1,95 108 489 10
440 Jelmer Bassa Typhoon 9,16 135 8,95 214 1,82 82 431 11
290 Jasper Kraijo Parthenon 7,9 108 9,16 186 2,03 124 418 12
439 Tjeu Versluis Typhoon 6,6 78 9,94 93 1,87 92 263 13
284 Dennis van Dijk Hercules DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
289 Finn Labordus Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
291 Chion Craane (*) Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
530 Brent Tamboer (*) AAA DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  600 meter        
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
384   Daan Lagerwerf  Spirit 02:16,90  360  1          
288   Stijn de Leeuw  Parthenon 02:22,81  312  2          
385   Jasper Gbel  Spirit 02:30,42  255  3          
287   Timo de Kok  Hercules 02:31,20  249  4          
438   Thijmen de With  Typhoon 02:36,97  210  5          
290   Jasper Kraijo  Parthenon 02:37,38  208  6          
285   Tom Hallensleben (*)  Hercules 02:46,71  151  7          
503   Yuma van Dijkhuizen (*)  Passaat 02:48,63  140  8          
502   Tristan Wijnhoven (*)  Passaat 02:49,51  135  9          
286   Yuri Hoogerwerf  Hercules 03:01,65  72  10          
284   Dennis van Dijk  Hercules DNS  --          
289   Finn Labordus  Parthenon DNS  --          
291   Chion Craane (*)  Parthenon DNS  --          
437   Cas Schrader  Typhoon DNS  --          
440   Jelmer Bassa  Typhoon DNS  --          
439   Tjeu Versluis  Typhoon DNS  --          
530   Brent Tamboer (*)  AAA DNS  --          
Uitslag Pupillen Mini Meisjes
StartNr.  Naam  Vereniging Verspringen 40 meter Balwerpen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
444 Veerle Derksen Typhoon 2,47 212 8,19 326 10,3 158 696 1
278 Siva van Middelkoop AAA 2,24 166 7,75 401 8,65 125 692 2
277 Sarah de Gruijter AAA 2,38 194 7,87 380 7,7 104 678 3
297 Vera Noordzij Parthenon 2,56 230 8,35 301 9,61 145 676 4
443 Rosalie van der Lubbe Typhoon 2,54 226 8,24 318 8,31 117 661 5
528 Diede van de Wal (*) Spirit 2,25 168 8,43 289 9,52 143 600 6
442 Merel Pachen Typhoon 2,25 168 8,59 265 7,44 98 531 7
441 Kaylin Miller Typhoon 2,32 182 8,99 209 8,74 126 517 8
295 Ivy Bhugwansing Hercules 1,98 114 8,58 266 8,37 119 499 9
456 Erin Doornhof (*) Typhoon 2,43 204 9,21 180 4,78 29 413 10
296 Denise Blankenstein Hercules 1,88 94 9,5 144 10,15 155 393 11
292 Stella Dekkers Hercules 1,94 106 9,49 145 6,88 84 335 12
293 Manon van de Brug (*) Hercules 1,55 28 10,03 84 9,91 151 263 13
298 Veerle Uilhoorn (**) Parthenon 1,61 40 9,58 134 6,55 76 250 14
294 Tessa van Kerkhof Hercules DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
386 Annemarij van Daal Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  600 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
278   Siva van Middelkoop  AAA 02:27,63  275  1          
277   Sarah de Gruijter  AAA 02:37,09  210  2          
295   Ivy Bhugwansing  Hercules 02:39,61  194  3          
443   Rosalie van der Lubbe  Typhoon 02:45,79  156  4          
441   Kaylin Miller  Typhoon 02:51,79  122  5          
528   Diede van de Wal (*)  Spirit 02:57,86  90  6          
298   Veerle Uilhoorn (**)  Parthenon 03:02,81  66  7          
442   Merel Pachen  Typhoon 03:08,09  41  8          
456   Erin Doornhof (*)  Typhoon 03:10,12  32  9          
293   Manon van de Brug (*)  Hercules 03:13,08  19  10          
292   Stella Dekkers  Hercules DNS  --          
294   Tessa van Kerkhof  Hercules DNS  --          
296   Denise Blankenstein  Hercules DNS  --          
297   Vera Noordzij  Parthenon DNS  --          
386   Annemarij van Daal  Spirit DNS  --          
444   Veerle Derksen  Typhoon DNS  --          
Uitslag Pupillen C Jongens
StartNr.  Naam  Vereniging 40 meter Balwerpen Verspringen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
504 Lucas van de Nadort Passaat 7,31 486 21,77 342 3,06 330 1158 1
447 Thijs de Wild Typhoon 7,4 468 19,26 307 3,05 328 1103 2
303 Storm Valk Hercules 7,69 412 22,26 348 2,88 294 1054 3
304 Stef Erkelens Parthenon 7,53 442 20,44 324 2,84 286 1052 4
300 Remco Scheffer Hercules 7,87 380 25,84 394 2,66 250 1024 5
445 Jamie Hanselaar Typhoon 8,02 354 19,21 306 2,86 290 950 6
390 Richard Croonenberg Spirit 7,61 427 12,41 198 2,72 262 887 7
389 Christiaan van Es Spirit 7,6 429 14,81 239 2,5 218 886 8
301 Fabian Korrubel Hercules 7,58 433 11,83 187 2,66 250 870 9
511 Alexandros Tsimarakis Typhoon 7,61 427 10,96 171 2,72 262 860 10
532 Timo Withagen AAA 7,91 373 13,25 213 2,49 216 802 11
299 Diede de Jong Hercules 8,22 322 10,53 163 2,52 222 707 12
392 Kristian Munning Spirit 8,56 269 13,81 222 2,4 198 689 13
529 Mink van de Wal Spirit 8,78 237 7,36 96 1,86 90 423 14
302 Miguel van der Ven Hercules DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
305 Mels van Zweeden Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
306 Max van der Spek Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
307 Jos de Vlaming Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
387 Dylan Baars Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
388 Axel Verbrugge Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
391 Kas Slis Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
446 Robin Visser Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  600 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
304   Stef Erkelens  Parthenon 02:14,56  381  1          
301   Fabian Korrubel  Hercules 02:16,47  364  2          
300   Remco Scheffer  Hercules 02:24,38  300  3          
447   Thijs de Wild  Typhoon 02:24,31  300  3          
389   Christiaan van Es  Spirit 02:26,32  285  5          
445   Jamie Hanselaar  Typhoon 02:28,25  271  6          
504   Lucas van de Nadort  Passaat 02:28,59  268  7          
303   Storm Valk  Hercules 02:33,58  233  8          
532   Timo Withagen  AAA 02:38,95  198  9          
390   Richard Croonenberg  Spirit 02:41,82  180  10          
511   Alexandros Tsimarakis  Typhoon 02:47,30  147  11          
299   Diede de Jong  Hercules 02:51,09  126  12          
392   Kristian Munning  Spirit 02:59,78  81  13          
529   Mink van de Wal  Spirit 03:03,32  64  14          
387   Dylan Baars  Spirit DNS  --          
302   Miguel van der Ven  Hercules DNS  --          
305   Mels van Zweeden  Parthenon DNS  --          
306   Max van der Spek  Parthenon DNS  --          
307   Jos de Vlaming  Parthenon DNS  --          
388   Axel Verbrugge  Spirit DNS  --          
391   Kas Slis  Spirit DNS  --          
446   Robin Visser  Typhoon DNS  --          
Uitslag Pupillen C Meisjes
StartNr.  Naam  Vereniging Verspringen 40 meter Balwerpen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
310 Thyra van Diemen Parthenon 3,22 362 7,74 403 15,97 258 1023 1
308 Amber Bruins Slot Parthenon 3,13 344 7,78 396 14,45 233 973 2
313 Dycianey Rijna Hercules 2,87 292 7,62 425 15,28 247 964 3
311 Yanouk Bijl Hercules 2,91 300 7,85 384 14,16 228 912 4
448 Didem Yilmaz Typhoon 2,66 250 7,84 385 16,78 270 905 5
312 Nynke Kuipers Hercules 2,64 246 8,01 356 17,97 288 890 6
393 Shanti van Aert Spirit 2,71 260 8,07 346 10,43 161 767 7
451 Romy Hartman Typhoon 2,61 240 8,17 330 12,18 194 764 8
394 Deniece Veenstra Spirit 2,78 274 8,4 293 11,22 176 743 9
505 Dorien van Gerven Passaat 2,37 192 8,06 348 8,28 117 657 10
449 Magdalena Fehr Typhoon 2,42 202 8,61 262 10,77 168 632 11
450 Vera van der Wolf Typhoon 2,15 148 9,04 202 11,24 176 526 12
309 Sanne van der Spek Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  600 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
448   Didem Yilmaz  Typhoon 02:22,34  316  1          
310   Thyra van Diemen  Parthenon 02:22,43  315  2          
451   Romy Hartman  Typhoon 02:29,14  264  3          
308   Amber Bruins Slot  Parthenon 02:31,10  250  4          
449   Magdalena Fehr  Typhoon 02:33,87  231  5          
313   Dycianey Rijna  Hercules 02:34,27  228  6          
394   Deniece Veenstra  Spirit 02:40,84  186  7          
505   Dorien van Gerven  Passaat 02:44,52  164  8          
312   Nynke Kuipers  Hercules 02:46,01  155  9          
311   Yanouk Bijl  Hercules 02:49,28  136  10          
393   Shanti van Aert  Spirit 02:52,63  118  11          
450   Vera van der Wolf  Typhoon 03:09,33  36  12          
309   Sanne van der Spek  Parthenon DNS  --          
Uitslag Pupillen B Jongens
StartNr.  Naam  Vereniging 40 meter Hoogspringen Balwerpen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
400 Vincent Schuurman Spirit 6,92 569 1,07 394 28,17 423 1386 1
506 Duane van Dijkhuizen Passaat 6,81 594 1,02 357 23,36 363 1314 2
396 Koen Herrebout Spirit 6,94 565 1,02 357 21,39 337 1259 3
459 Thomas Knoop Typhoon 7,5 448 1,02 357 29,4 437 1242 4
508 Tobias Steevensz Passaat 7,23 502 87 247 25,19 386 1135 5
323 Quinten van der Elst Parthenon 7,07 536 92 284 18,6 297 1117 6
318 David Tieleman Hercules 7,45 458 97 320 20,07 318 1096 7
315 Max Hallensleben Hercules 7,18 512 97 320 15,53 251 1083 8
509 Rody Leeuwis Passaat 7,11 527 87 247 18,24 292 1066 9
321 Ivar de Koning Parthenon 7,81 391 1,02 357 19,52 311 1059 10
452 Brik van Dusseldorp Typhoon 7,72 407 92 284 17,36 279 970 11
322 Kieran Broome Parthenon 7,73 405 92 284 17,32 278 967 12
324 Yannick van Dooremalen Parthenon 7,85 384 92 284 17,38 279 947 13
316 Mika Pors Hercules 7,88 378 92 284 17,53 282 944 14
397 Willem Bosch Spirit 7,99 359 92 284 18,58 297 940 15
453 Finn Stevens Typhoon 7,89 377 97 320 11,42 180 877 16
314 Sam Bakelaar Hercules 7,84 385 82 210 14,45 233 828 17
317 Stijn Weber Hercules 8,54 272 87 247 18,59 297 816 18
454 Bart Hogerbrug Typhoon 8,26 315 82 210 15,75 254 779 19
279 Lars van der Voorden AAA 8,35 301 97 320 9,84 149 770 20
319 Milan Kraijo Parthenon 8,24 318 82 210 14,49 234 762 21
398 Jurriaan van Daal Spirit 8,52 275 72 137 20,27 321 733 22
458 Marijn Bassa Typhoon 8,63 259 82 210 12,36 197 666 23
455 Ian Doornhof Typhoon 8,65 256 72 137 11,54 182 575 24
280 Milan Berghout AAA DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
320 Juno Craane Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
395 Djanu Jagram Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
399 Jesper de Jong Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
457 Jonathan Scholtens Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
507 Stijn Willem Dirk Vermeij Passaat DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
510 Rick van de Poel Passaat DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  1000 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
318   David Tieleman  Hercules 03:55,94  435  1          
400   Vincent Schuurman  Spirit 03:57,84  425  2          
459   Thomas Knoop  Typhoon 04:00,38  413  3          
396   Koen Herrebout  Spirit 04:03,23  399  4          
452   Brik van Dusseldorp  Typhoon 04:03,57  398  5          
506   Duane van Dijkhuizen  Passaat 04:03,60  398  5          
319   Milan Kraijo  Parthenon 04:12,22  359  7          
508   Tobias Steevensz  Passaat 04:17,00  338  8          
316   Mika Pors  Hercules 04:20,47  324  9          
321   Ivar de Koning  Parthenon 04:24,81  307  10          
509   Rody Leeuwis  Passaat 04:25,21  305  11          
314   Sam Bakelaar  Hercules 04:26,29  301  12          
323   Quinten van der Elst  Parthenon 04:27,05  298  13          
322   Kieran Broome  Parthenon 04:29,65  288  14          
397   Willem Bosch  Spirit 04:30,88  283  15          
453   Finn Stevens  Typhoon 04:34,39  270  16          
324   Yannick van Dooremalen  Parthenon 04:35,39  267  17          
398   Jurriaan van Daal  Spirit 04:43,94  236  18          
455   Ian Doornhof  Typhoon 04:44,46  234  19          
279   Lars van der Voorden  AAA 04:52,48  208  20          
315   Max Hallensleben  Hercules 04:55,86  197  21          
454   Bart Hogerbrug  Typhoon 05:01,60  179  22          
458   Marijn Bassa  Typhoon 05:08,13  160  23          
317   Stijn Weber  Hercules 05:10,33  153  24          
280   Milan Berghout  AAA DNS  --          
399   Jesper de Jong  Spirit DNS  --          
320   Juno Craane  Parthenon DNS  --          
395   Djanu Jagram  Spirit DNS  --          
457   Jonathan Scholtens  Typhoon DNS  --          
507   Stijn Willem Dirk Vermeij  Passaat DNS  --          
510   Rick van de Poel  Passaat DNS  --          
Uitslag Pupillen B Meisjes
StartNr.  Naam  Vereniging 40 meter Kogelstoten Verspringen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
513 Amber Fritse Passaat 7,05 540 5 341 3,42 402 1283 1
281 Vica van Middelkoop AAA 7,03 545 3,99 269 3,01 320 1134 2
333 Maud Hollemans Hercules 7,65 420 5,13 350 3,08 334 1104 3
464 Rosalie Temme Typhoon 7,37 474 4,1 277 2,83 284 1035 4
515 Yasmine van der Linden Passaat 7,72 407 4,45 303 3,03 324 1034 5
402 Felicia van Beek Spirit 7,66 418 3,59 237 2,82 282 937 6
512 Annemieke Wijnhoven Passaat 8,07 346 4,71 321 2,59 236 903 7
325 Ins Jacobs Parthenon 7,73 405 3,27 211 2,78 274 890 8
328 Maureen van de Brug Hercules 7,75 401 3,24 209 2,79 276 886 9
460 Efi Wempe Typhoon 7,63 423 3,65 242 2,45 208 873 10
463 Nefeli Nastou Typhoon 7,99 359 3,11 198 2,89 296 853 11
514 Eva Mol Passaat 8,21 323 3,36 219 2,92 302 844 12
401 Noor van der Wal Spirit 8,24 318 3,65 242 2,72 262 822 13
332 Tessel Mingaars Hercules 7,98 361 2,63 155 2,46 210 726 14
327 Marit Uilhoorn Parthenon 8,43 289 2,84 174 2,47 212 675 15
330 Denise Dijkstra Hercules 8,5 278 2,26 119 2,27 172 569 16
462 Gina Trappenburg Typhoon 9,2 181 3,26 210 2,18 154 545 17
326 Emily Vreugdenhil Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
329 Sanne Tara Wiersma Hercules DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
331 Klaartje Baanvinger Hercules DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
461 Floortje Slimmens Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
531 Ruby Tamboer AAA DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  1000 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
281   Vica van Middelkoop  AAA 04:06,43  385  1          
513   Amber Fritse  Passaat 04:11,11  364  2          
515   Yasmine van der Linden  Passaat 04:15,19  346  3          
514   Eva Mol  Passaat 04:15,39  345  4          
402   Felicia van Beek  Spirit 04:23,68  311  5          
464   Rosalie Temme  Typhoon 04:24,62  307  6          
328   Maureen van de Brug  Hercules 04:25,32  305  7          
401   Noor van der Wal  Spirit 04:25,50  304  8          
460   Efi Wempe  Typhoon 04:26,65  299  9          
325   Ins Jacobs  Parthenon 04:33,67  273  10          
327   Marit Uilhoorn  Parthenon 04:41,12  246  11          
332   Tessel Mingaars  Hercules 04:46,82  226  12          
463   Nefeli Nastou  Typhoon 04:51,23  212  13          
330   Denise Dijkstra  Hercules 05:13,40  145  14          
333   Maud Hollemans  Hercules 05:19,32  128  15          
512   Annemieke Wijnhoven  Passaat 05:19,45  128  15          
462   Gina Trappenburg  Typhoon 05:42,36  70  17          
326   Emily Vreugdenhil  Parthenon DNS  --          
329   Sanne Tara Wiersma  Hercules DNS  --          
331   Klaartje Baanvinger  Hercules DNS  --          
461   Floortje Slimmens  Typhoon DNS  --          
531   Ruby Tamboer  AAA DNS  --          
Uitslag Pupillen A Jongens 1e jaars
StartNr.  Naam  Vereniging 60 meter Kogelstoten Hoogspringen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
348 Tibo Visser Parthenon 9,34 587 6,28 423 1,17 467 1477 1
517 Jordi Schmid Passaat 9,93 489 7,87 514 1,17 467 1470 2
336 Silas Struik Hercules 9,66 532 6,25 421 1,22 504 1457 3
473 Rogier Derksen Typhoon 9,64 535 6,82 455 1,12 430 1420 4
471 Ryan Huigen Typhoon 10,16 454 5,82 395 1,22 504 1353 5
345 Paapa-Yaw Osei Mensah Parthenon 9,69 527 6,16 416 1,07 394 1337 6
516 Arne van de Linde Passaat 10,02 475 5,68 386 1,17 467 1328 7
411 Silvester Schuurman Spirit 10,01 476 5,88 399 1,12 430 1305 8
341 Finn Joosten Parthenon 10,53 401 6,39 430 1,17 467 1298 9
414 Jurjan Gillesse Spirit 10,35 426 5,87 398 1,17 467 1291 10
412 Jort Benz Spirit 9,81 508 5,69 387 1,07 394 1289 11
533 Sander van Tuijl Passaat 10,45 412 6,05 409 1,17 467 1288 12
342 Jan-Pim Kroon Parthenon 9,97 483 5,38 366 1,12 430 1279 13
334 Casper van Kerkhof Hercules 10,23 443 4,92 336 1,17 467 1246 14
415 Marijn de Wit Spirit 10,18 451 5,52 376 1,07 394 1221 15
347 Sven Rosbergen Parthenon 10,19 449 5,97 404 1,02 357 1210 16
406 Jarno Jansen Spirit 10,27 438 5,48 373 1,07 394 1205 17
410 Yannick Velthuyzen Spirit 10,5 405 5,38 366 1,12 430 1201 18
520 Tijmen van der Stelt Passaat 10,72 375 5,79 393 1,12 430 1198 19
340 Bram Roelofs Hercules 10,02 475 4,46 303 1,07 394 1172 20
479 Thomas Vink Typhoon 10,49 406 6,23 420 97 320 1146 21
472 Roan Meyrili Typhoon 10,78 367 5,95 403 1,02 357 1127 22
405 Timon Korpershoek Spirit 10,64 386 5,89 399 97 320 1105 23
466 Joost Versluis Typhoon 10,91 350 5,63 383 1,02 357 1090 24
475 Tom Dicke Typhoon 10,45 412 5,53 376 92 284 1072 25
519 Rein Smallegange Passaat 10,11 461 4,1 277 97 320 1058 26
403 Randy Jrns Spirit 10,96 343 4,39 298 1,07 394 1035 27
478 Thomas Korving Typhoon 10,99 340 4,95 338 1,02 357 1035 27
335 Ditmar Sturm Hercules 10,23 443 4,51 307 92 284 1034 29
465 Georgios Tsimarakis Typhoon 10,9 351 5,89 399 92 284 1034 29
413 Jos Langenberg Spirit 10,77 368 4,98 340 97 320 1028 31
469 Julian van Heiningen Typhoon 10,61 390 5,01 342 92 284 1016 32
467 Dani van Zandwijk Typhoon 10,93 347 5,3 361 92 284 992 33
339 Jerry Veltman Hercules 10,89 352 4,63 316 97 320 988 34
416 Jan Munning Spirit 11,11 324 5,12 349 92 284 957 35
408 Marlo Lagendijk Spirit 10,6 391 5,02 343 82 210 944 36
470 Mike van Straten Typhoon 10,78 367 4,76 325 87 247 939 37
343 Jesse Kouwenhoven Parthenon 11,17 317 4,78 326 82 210 853 38
477 Tim van Genderen Typhoon 11,72 253 4,96 338 87 247 838 39
518 Rafael Koppelaar Passaat 11,37 293 3,39 221 97 320 834 40
474 Thomas de Ruiter Typhoon 11,16 318 3,92 263 82 210 791 41
337 Siem van Hooijdonk Hercules DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
338 Maarten van den Heuvel Hercules DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
344 Jordy Muller Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
346 Rik van der Spek Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
404 Ward van Sintmaartensdijk Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
407 Tom Vermaat Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
409 Joost van Dueren den Hollander Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
417 Costa Duller Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
468 Hristo Vermeer Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
476 Twan Nijssen Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  1000 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
516   Arne van de Linde  Passaat 03:22,95  625  1          
348   Tibo Visser  Parthenon 03:32,30  565  2          
412   Jort Benz  Spirit 03:34,72  551  3          
471   Ryan Huigen  Typhoon 03:43,07  502  4          
336   Silas Struik  Hercules 03:51,88  455  5          
408   Marlo Lagendijk  Spirit 03:52,17  454  6          
341   Finn Joosten  Parthenon 03:52,31  453  7          
414   Jurjan Gillesse  Spirit 03:54,48  442  8          
533   Sander van Tuijl  Passaat 03:56,35  433  9          
470   Mike van Straten  Typhoon 03:57,40  427  10          
467   Dani van Zandwijk  Typhoon 04:00,32  413  11          
403   Randy Jrns  Spirit 04:01,40  408  12          
410   Yannick Velthuyzen  Spirit 04:02,64  402  13          
413   Jos Langenberg  Spirit 04:04,18  395  14          
406   Jarno Jansen  Spirit 04:05,04  391  15          
347   Sven Rosbergen  Parthenon 04:08,36  376  16          
474   Thomas de Ruiter  Typhoon 04:10,55  366  17          
334   Casper van Kerkhof  Hercules 04:11,16  364  18          
415   Marijn de Wit  Spirit 04:13,21  355  19          
475   Tom Dicke  Typhoon 04:18,23  333  20          
473   Rogier Derksen  Typhoon 04:23,27  313  21          
469   Julian van Heiningen  Typhoon 04:25,15  305  22          
342   Jan-Pim Kroon  Parthenon 04:26,51  300  23          
518   Rafael Koppelaar  Passaat 04:27,38  297  24          
339   Jerry Veltman  Hercules 04:27,51  296  25          
345   Paapa-Yaw Osei Mensah  Parthenon 04:36,93  261  26          
478   Thomas Korving  Typhoon 04:37,81  258  27          
477   Tim van Genderen  Typhoon 04:38,57  255  28          
519   Rein Smallegange  Passaat 04:40,15  249  29          
466   Joost Versluis  Typhoon 04:42,27  242  30          
416   Jan Munning  Spirit 04:43,11  239  31          
340   Bram Roelofs  Hercules 04:44,04  236  32          
479   Thomas Vink  Typhoon 04:47,45  224  33          
465   Georgios Tsimarakis  Typhoon 04:51,61  211  34          
472   Roan Meyrili  Typhoon 04:52,15  209  35          
411   Silvester Schuurman  Spirit 05:04,16  171  36          
407   Tom Vermaat  Spirit DNS  --          
409   Joost van Dueren den Hollander  Spirit DNS  --          
335   Ditmar Sturm  Hercules DNS  --          
337   Siem van Hooijdonk  Hercules DNS  --          
338   Maarten van den Heuvel  Hercules DNS  --          
343   Jesse Kouwenhoven  Parthenon DNF  --          
344   Jordy Muller  Parthenon DNS  --          
346   Rik van der Spek  Parthenon DNS  --          
404   Ward van Sintmaartensdijk  Spirit DNS  --          
405   Timon Korpershoek  Spirit DNS  --          
417   Costa Duller  Spirit DNS  --          
468   Hristo Vermeer  Typhoon DNS  --          
476   Twan Nijssen  Typhoon DNS  --          
517   Jordi Schmid  Passaat DNS  --          
520   Tijmen van der Stelt  Passaat DNS  --          
Uitslag Pupillen A Meisjes 1e jaars
StartNr.  Naam  Vereniging Hoogspringen 60 meter Kogelstoten Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
522 Bridget Janssen Passaat 1,12 430 10,06 469 8,3 537 1436 1
359 Claudia Noordzij Parthenon 1,12 430 9,45 567 6,46 434 1431 2
367 Sophie van der Spoel Hercules 1,12 430 9,71 524 6,71 449 1403 3
364 Miranda van Dijk Hercules 1,17 467 9,85 501 5,63 383 1351 4
480 Evie van Benten Typhoon 1,12 430 10,16 454 6,1 412 1296 5
487 Sarah Kortland Typhoon 1,12 430 9,87 498 5,08 347 1275 6
484 Sanne van der Vleuten Typhoon 1,12 430 10,25 441 5,33 363 1234 7
419 Frouke Benz Spirit 1,07 394 10,07 467 5,22 356 1217 8
420 Charlotte van Kesteren Spirit 1,07 394 10,56 397 4,64 316 1107 9
481 Anneloes Zweere Typhoon 1,02 357 10,39 420 4,77 325 1102 10
363 Eri van Berkum Hercules 97 320 10,44 413 5,26 359 1092 11
534 Maaike van Tuijl Passaat 1,07 394 10,71 376 4,31 293 1063 12
365 Maritt Jansen Hercules 1,02 357 10,6 391 4,58 312 1060 13
368 Renu Bhugwansing Hercules 1,07 394 11,2 313 5 341 1048 14
482 Iris Pachen Typhoon 1,02 357 11,11 324 5,32 363 1044 15
362 Sanne Pusic Parthenon 1,07 394 11,55 272 5,49 374 1040 16
486 Leila Blankenstein Typhoon 1,02 357 11,2 313 5,3 361 1031 17
418 Sindri de Jongh Spirit 97 320 10,97 342 5,01 342 1004 18
370 Amber van de Merwe Hercules 97 320 11,18 316 5,11 349 985 19
360 Joy van Norden Parthenon 92 284 10,63 387 4,54 309 980 20
366 Vera Kuipers Hercules 92 284 11,33 298 4,1 277 859 21
369 Alysa Smaal Hercules 97 320 12,97 126 3,79 253 699 22
485 Sigrid van Wuijckhuijse Typhoon 82 210 13,34 93 3,36 219 522 23
357 Bo van de Put Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
358 Bobby de Koning Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
361 Lotte de Snaijer Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
421 Jade Vischer Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
422 Rve Vischer Spirit DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
483 Sarah Marij Moritz Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
521 Denise Raaphorst Passaat DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  1000 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
419   Frouke Benz  Spirit 04:00,90  410  1          
480   Evie van Benten  Typhoon 04:03,69  397  2          
367   Sophie van der Spoel  Hercules 04:04,34  394  3          
487   Sarah Kortland  Typhoon 04:04,49  394  3          
364   Miranda van Dijk  Hercules 04:04,73  393  5          
534   Maaike van Tuijl  Passaat 04:07,00  382  6          
420   Charlotte van Kesteren  Spirit 04:09,38  371  7          
481   Anneloes Zweere  Typhoon 04:10,51  366  8          
363   Eri van Berkum  Hercules 04:16,84  339  9          
368   Renu Bhugwansing  Hercules 04:24,06  310  10          
366   Vera Kuipers  Hercules 04:26,96  298  11          
418   Sindri de Jongh  Spirit 04:29,91  287  12          
370   Amber van de Merwe  Hercules 04:30,63  284  13          
365   Maritt Jansen  Hercules 04:42,88  240  14          
486   Leila Blankenstein  Typhoon 04:44,20  235  15          
360   Joy van Norden  Parthenon 04:48,66  220  16          
482   Iris Pachen  Typhoon 04:49,75  217  17          
522   Bridget Janssen  Passaat 04:57,76  191  18          
484   Sanne van der Vleuten  Typhoon 04:59,31  186  19          
362   Sanne Pusic  Parthenon 05:05,30  168  20          
369   Alysa Smaal  Hercules 05:15,28  139  21          
485   Sigrid van Wuijckhuijse  Typhoon 05:46,56  60  22          
357   Bo van de Put  Parthenon DNS  --          
358   Bobby de Koning  Parthenon DNS  --          
359   Claudia Noordzij  Parthenon DNS  --          
361   Lotte de Snaijer  Parthenon DNS  --          
421   Jade Vischer  Spirit DNS  --          
422   Rve Vischer  Spirit DNS  --          
483   Sarah Marij Moritz  Typhoon DNS  --          
521   Denise Raaphorst  Passaat DNS  --          
Uitslag Pupillen A Jongens 2e jaars
StartNr.  Naam  Vereniging 60 meter Balwerpen Verspringen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
351 Daan Spiljard Parthenon 9,4 576 31,76 464 3,8 478 1518 1
353 Milan le Bruin Parthenon 9,44 569 25,99 396 3,73 464 1429 2
488 Delano Dresens Typhoon 9,64 535 28,82 430 3,66 450 1415 3
352 Jasper van der Heydt Parthenon 9,59 544 24,66 380 3,79 476 1400 4
526 Martijn Ruisbroek Passaat 10,07 467 27,01 409 3,65 448 1324 5
527 Thijmen Vogel Passaat 10,04 472 35,48 505 3,12 342 1319 6
493 Tunde Adesanya Typhoon 9,47 564 17,98 288 3,74 466 1318 7
435 Jelle van de Wal Spirit 9,88 497 25,75 393 3,5 418 1308 8
434 Max den Hoedt Spirit 10,28 436 32,81 476 3,18 354 1266 9
436 Joris Blom Spirit 10,45 412 32,74 475 3,29 376 1263 10
349 Rens van Turenhout Hercules 10,3 433 25,62 392 3,57 432 1257 11
489 Lucas Poker Typhoon 9,85 501 19,3 308 3,59 436 1245 12
432 Sander Loos Spirit 9,94 487 22,11 346 3,37 392 1225 13
492 Stef Houweling Typhoon 9,71 524 20,34 322 2,96 310 1156 14
525 David Vink Passaat 10,64 386 23,4 364 3,18 354 1104 15
350 Levi Bleau Hercules 9,76 516 12,26 195 3,37 392 1103 16
430 Thijs van Deurzen Spirit 11,5 278 25,55 391 3,05 328 997 17
433 Thijs Dekker Spirit 10,92 349 18,35 294 3,04 326 969 18
490 Max Beets Typhoon 10,84 359 16,69 269 3,02 322 950 19
354 Niek Verloop Parthenon 10,98 341 18,5 296 2,89 296 933 20
431 Tomas van Oosten Spirit 12,19 202 14,97 242 2,7 258 702 21
494 Vincent van Werkhoven Typhoon 11,65 260 9,67 146 2,72 262 668 22
355 Owen den Ouden Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
356 Sebastiaan Willenborg Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
491 Quinten Giltjes Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
524 Levijn de Jager Passaat DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  1000 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
527   Thijmen Vogel  Passaat 03:33,17  560  1          
526   Martijn Ruisbroek  Passaat 03:34,27  553  2          
430   Thijs van Deurzen  Spirit 03:39,29  524  3          
351   Daan Spiljard  Parthenon 03:40,79  515  4          
436   Joris Blom  Spirit 03:41,08  514  5          
432   Sander Loos  Spirit 03:45,79  487  6          
489   Lucas Poker  Typhoon 03:57,01  429  7          
525   David Vink  Passaat 04:00,49  412  8          
349   Rens van Turenhout  Hercules 04:05,02  391  9          
354   Niek Verloop  Parthenon 04:05,01  391  9          
488   Delano Dresens  Typhoon 04:05,33  390  11          
350   Levi Bleau  Hercules 04:07,60  379  12          
352   Jasper van der Heydt  Parthenon 04:09,04  373  13          
490   Max Beets  Typhoon 04:09,55  371  14          
435   Jelle van de Wal  Spirit 04:24,77  307  15          
434   Max den Hoedt  Spirit 04:27,07  298  16          
494   Vincent van Werkhoven  Typhoon 04:31,35  281  17          
493   Tunde Adesanya  Typhoon 04:34,03  272  18          
433   Thijs Dekker  Spirit 04:35,87  265  19          
431   Tomas van Oosten  Spirit 04:51,01  213  20          
353   Milan le Bruin  Parthenon DNS  --          
355   Owen den Ouden  Parthenon DNS  --          
356   Sebastiaan Willenborg  Parthenon DNS  --          
491   Quinten Giltjes  Typhoon DNS  --          
492   Stef Houweling  Typhoon DNS  --          
524   Levijn de Jager  Passaat DNS  --          
Uitslag Pupillen A Meisjes 2e jaars
StartNr.  Naam  Vereniging 60 meter Verspringen Balwerpen Punten Uitslag
Prest. Pnt. Prest. Pnt. Prest. Pnt.
379 Marjolein Kroon Parthenon 9,01 647 3,99 516 20,8 329 1492 1
371 Camille van de Brug Hercules 9,26 601 3,62 442 29,61 440 1483 2
282 Luka Lieuwen AAA 9,57 547 3,93 504 26,92 408 1459 3
523 Gabrielle Opmeer Passaat 9,27 599 3,83 484 23,72 368 1451 4
381 Saskia van der Boor Parthenon 9,8 509 3,82 482 31,21 458 1449 5
495 Angeliki Nastou Typhoon 9,83 505 3,82 482 25,71 393 1380 6
423 Jojanneke van Daal Spirit 9,65 534 3,75 468 20,51 325 1327 7
383 Suzanne Visser Parthenon 9,68 529 3,56 430 23,34 363 1322 8
427 Lisa Lenferink Spirit 9,61 540 3,73 464 17,51 281 1285 9
497 Dinne Verduijn Typhoon 9,65 534 3,55 428 17,79 285 1247 10
372 Lisa Blankenstein Hercules 10,15 455 3,42 402 19,04 304 1161 11
382 Sharon de Smoker Parthenon 10 478 3,43 404 14,64 236 1118 12
425 Elsa de Lange Spirit 11,07 329 3,11 340 25,15 386 1055 13
500 Marit Volmer Typhoon 10,85 358 3,14 346 16,49 266 970 14
429 Vicky Vaandrager Spirit 10,83 360 2,87 292 15,95 257 909 15
424 Britte de Lange Spirit 11,17 317 2,91 300 16,49 266 883 16
374 Emy Sijssens Parthenon 11,26 306 2,86 290 17,67 284 880 17
498 Isa Buddingh Typhoon 11,45 283 2,81 280 18,73 299 862 18
378 Kim Schepers Parthenon 11,09 327 3,18 354 11,23 176 857 19
428 Esther van der Hoeven Spirit 11,7 255 3,01 320 16,9 272 847 20
375 Evi Schotman Parthenon 10,96 343 3,08 334 10,39 160 837 21
426 Nalini Jagram Spirit 11,84 239 2,71 260 16,08 259 758 22
283 Lynn Kroek AAA DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
373 Pien Baanvinger Hercules DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
376 Anne-Fleur van Dam Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
377 Jasmijn Haring Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
380 Mirjam de Korte Parthenon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
496 Ceyda Yilmaz Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
499 Larissa Loos Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
501 Marlijn van Boekel Typhoon DNS 0 DNS 0 DNS 0 0 --
Uitslag  1000 meter          
StartNr.  Naam  Vereniging Prestatie Punten Uitslag          
523   Gabrielle Opmeer  Passaat 03:50,79  461  1          
427   Lisa Lenferink  Spirit 03:53,95  445  2          
371   Camille van de Brug  Hercules 03:54,11  444  3          
423   Jojanneke van Daal  Spirit 03:54,33  443  4          
383   Suzanne Visser  Parthenon 03:54,76  441  5          
495   Angeliki Nastou  Typhoon 03:55,73  436  6          
424   Britte de Lange  Spirit 03:56,93  430  7          
425   Elsa de Lange  Spirit 04:08,71  374  8          
372   Lisa Blankenstein  Hercules 04:09,21  372  9          
282   Luka Lieuwen  AAA 04:21,96  318  10          
498   Isa Buddingh  Typhoon 04:26,53  300  11          
381   Saskia van der Boor  Parthenon 04:27,46  296  12          
500   Marit Volmer  Typhoon 04:30,66  284  13          
429   Vicky Vaandrager  Spirit 04:46,91  226  14          
378   Kim Schepers  Parthenon 04:48,23  222  15          
382   Sharon de Smoker  Parthenon 04:50,03  216  16          
426   Nalini Jagram  Spirit 04:59,10  187  17          
374   Emy Sijssens  Parthenon 05:11,40  150  18          
283   Lynn Kroek  AAA DNS  --          
377   Jasmijn Haring  Parthenon DNS  --          
379   Marjolein Kroon  Parthenon DNS  --          
380   Mirjam de Korte  Parthenon DNS  --          
373   Pien Baanvinger  Hercules DNS  --          
375   Evi Schotman  Parthenon DNS  --          
376   Anne-Fleur van Dam  Parthenon DNS  --          
428   Esther van der Hoeven  Spirit DNS  --          
496   Ceyda Yilmaz  Typhoon DNS  --          
497   Dinne Verduijn  Typhoon DNS  --          
499   Larissa Loos  Typhoon DNS  --          
501   Marlijn van Boekel  Typhoon DNS  --          
                     
Powered By Slats DataPoint