34e Pupillencompetitie (3e wedstrijd 21 mei 2011)

Uitslag Pupillen Mini Jongens

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Balwerpen

Prest.

Pnt.

40 meter

Prest.

Pnt.

Verspringen

Prest.

Pnt.

Punten

Uitslag

384

Daan Lagerwerf

Spirit

16,54

266

7,59

431

2,73

264

961

1

288

Stijn de Leeuw

Parthenon

15,16

245

7,87

380

2,78

274

899

2

502

Tristan Wijnhoven (*)

Passaat

16,21

261

7,99

359

2,64

246

866

3

287

Timo de Kok

Hercules

14,66

236

8,20

325

2,42

202

763

4

385

Jasper Gbel

Spirit

14,17

228

8,37

298

2,43

204

730

5

284

Dennis van Dijk

Hercules

13,45

216

8,60

263

2,49

216

695

6

503

Yuma van Dijkhuizen (*)

Passaat

10,82

168

8,37

298

2,31

180

646

7

437

Cas Schrader

Typhoon

7,05

89

8,06

348

2,45

208

645

8

438

Thijmen de With

Typhoon

9,24

137

8,58

266

2,47

212

615

9

289

Finn Labordus

Parthenon

13,89

224

9,11

193

2,22

162

579

10

286

Yuri Hoogerwerf

Hercules

7,75

105

8,61

262

2,11

140

507

11

285

Tom Hallensleben (*)

Hercules

10,74

167

9,34

163

2,08

134

464

12

291

Chion Craane (*)

Parthenon

9,66

146

9,32

166

1,81

80

392

13

290

Jasper Kraijo

Parthenon

6,43

74

9,57

136

1,79

76

286

14

439

Tjeu Versluis

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

440

Jelmer Bassa

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

530

Brent Tamboer (*)

AAA

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

Uitslag  600 meter

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

384 

 Daan Lagerwerf

 Spirit

02:14,44 

382 

1

288 

 Stijn de Leeuw

 Parthenon

02:15,45 

373 

2

385 

 Jasper Gbel

 Spirit

02:36,12 

216 

3

289 

 Finn Labordus

 Parthenon

02:38,65 

200 

4

438 

 Thijmen de With

 Typhoon

02:39,16 

196 

5

437 

 Cas Schrader

 Typhoon

02:42,12 

178 

6

502 

 Tristan Wijnhoven (*)

 Passaat

02:42,13 

178 

6

287 

 Timo de Kok

 Hercules

02:44,12 

166 

8

290 

 Jasper Kraijo

 Parthenon

02:44,21 

165 

9

285 

 Tom Hallensleben (*)

 Hercules

02:45,71 

157 

10

284 

 Dennis van Dijk

 Hercules

02:50,44 

130 

11

291 

 Chion Craane (*)

 Parthenon

02:59,01 

85 

12

286 

 Yuri Hoogerwerf

 Hercules

03:03,17 

64 

13

503 

 Yuma van Dijkhuizen (*)

 Passaat

03:22,72 

14

440 

 Jelmer Bassa

 Typhoon

DNS 

--

439 

 Tjeu Versluis

 Typhoon

DNS 

--

530 

 Brent Tamboer (*)

 AAA

DNS 

--

Uitslag Pupillen Mini Meisjes

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Verspringen

Prest.

Pnt.

40 meter

Prest.

Pnt.

Balwerpen

Prest.

Pnt.

Punten

Uitslag

296

Denise Blankenstein

Hercules

2,42

202

8,17

330

9,89

150

682

1

444

Veerle Derksen

Typhoon

2,32

182

8,19

326

9,43

141

649

2

277

Sarah de Gruijter

AAA

2,18

154

8,04

351

8,11

113

618

3

278

Siva van Middelkoop

AAA

2,09

136

7,94

368

6,83

83

587

4

297

Vera Noordzij

Parthenon

2,41

200

8,26

315

5,21

42

557

5

528

Diede van de Wal (*)

Spirit

2,14

146

8,65

256

9,47

142

544

6

443

Rosalie van der Lubbe

Typhoon

2,18

154

8,53

274

5,93

61

489

7

295

Ivy Bhugwansing

Hercules

1,99

116

8,74

243

7,37

96

455

8

441

Kaylin Miller

Typhoon

2,15

148

9,67

124

9,14

135

407

9

292

Stella Dekkers

Hercules

2,02

122

9,27

172

8,05

111

405

10

386

Annemarij van Daal

Spirit

1,93

104

9,38

159

4,79

30

293

11

456

Erin Doornhof (*)

Typhoon

1,91

100

9,49

145

3,47

1

246

12

293

Manon van de Brug (*)

Hercules

1,80

78

10,86

1

7,72

104

183

13

298

Veerle Uilhoorn (**)

Parthenon

1,50

18

10,53

32

6,78

82

132

14

294

Tessa van Kerkhof

Hercules

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

442

Merel Pachen

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

Uitslag  600 meter

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

278 

 Siva van Middelkoop

 AAA

02:34,76 

225 

1

296 

 Denise Blankenstein

 Hercules

02:38,65 

200 

2

277 

 Sarah de Gruijter

 AAA

02:38,83 

198 

3

297 

 Vera Noordzij

 Parthenon

02:39,10 

197 

4

295 

 Ivy Bhugwansing

 Hercules

02:49,02 

138 

5

386 

 Annemarij van Daal

 Spirit

02:51,20 

125 

6

443 

 Rosalie van der Lubbe

 Typhoon

03:01,75 

71 

7

292 

 Stella Dekkers

 Hercules

03:05,53 

53 

8

444 

 Veerle Derksen

 Typhoon

03:07,62 

43 

9

528 

 Diede van de Wal (*)

 Spirit

03:08,38 

40 

10

441 

 Kaylin Miller

 Typhoon

03:12,63 

21 

11

298 

 Veerle Uilhoorn (**)

 Parthenon

03:16,66 

12

293 

 Manon van de Brug (*)

 Hercules

03:22,73 

13

456 

 Erin Doornhof (*)

 Typhoon

03:22,77 

13

294 

 Tessa van Kerkhof

 Hercules

DNS 

--

442 

 Merel Pachen

 Typhoon

DNS 

--

Uitslag Pupillen C Jongens

StartNr.

 Naam

 Vereniging

40 meter

Prest.

Pnt.

Balwerpen

Prest.

Pnt.

Verspringen

Prest.

Pnt.

Punten

Uitslag

504

Lucas van de Nadort

Passaat

7,46

456

19,74

314

2,81

280

1050

1

304

Stef Erkelens

Parthenon

7,50

448

20,36

323

2,77

272

1043

2

447

Thijs de Wild

Typhoon

7,52

444

19,84

315

2,80

278

1037

3

303

Storm Valk

Hercules

7,76

400

18,26

292

2,95

308

1000

4

300

Remco Scheffer

Hercules

8,01

356

23,24

361

2,64

246

963

5

305

Mels van Zweeden

Parthenon

7,90

375

22,00

345

2,57

232

952

6

387

Dylan Baars

Spirit

7,78

396

17,34

279

2,57

232

907

7

532

Timo Withagen

AAA

7,96

365

17,99

288

2,60

238

891

8

389

Christiaan van Es

Spirit

7,95

366

13,20

212

2,69

256

834

9

445

Jamie Hanselaar

Typhoon

8,32

306

18,88

301

2,49

216

823

10

390

Richard Croonenberg

Spirit

7,70

411

8,58

123

2,78

274

808

11

301

Fabian Korrubel

Hercules

8,04

351

12,37

197

2,46

210

758

12

299

Diede de Jong

Hercules

8,10

341

9,68

146

2,61

240

727

13

391

Kas Slis

Spirit

7,97

363

9,71

147

2,27

172

682

14

392

Kristian Munning

Spirit

8,72

246

14,95

241

2,26

170

657

15

306

Max van der Spek

Parthenon

8,72

246

13,67

220

2,24

166

632

16

388

Axel Verbrugge

Spirit

9,07

198

11,89

188

2,15

148

534

17

529

Mink van de Wal

Spirit

8,88

224

5,82

58

2,02

122

404

18

307

Jos de Vlaming

Parthenon

9,52

142

9,64

145

1,75

68

355

19

302

Miguel van der Ven

Hercules

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

446

Robin Visser

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

511

Alexandros Tsimarakis

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

Uitslag  600 meter

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

304 

 Stef Erkelens

 Parthenon

02:19,38 

339 

1

301 

 Fabian Korrubel

 Hercules

02:21,41 

323 

2

300 

 Remco Scheffer

 Hercules

02:22,10 

317 

3

389 

 Christiaan van Es

 Spirit

02:24,61 

298 

4

447 

 Thijs de Wild

 Typhoon

02:29,20 

264 

5

303 

 Storm Valk

 Hercules

02:29,78 

260 

6

504 

 Lucas van de Nadort

 Passaat

02:30,05 

258 

7

390 

 Richard Croonenberg

 Spirit

02:30,82 

252 

8

532 

 Timo Withagen

 AAA

02:31,62 

247 

9

391 

 Kas Slis

 Spirit

02:32,17 

243 

10

445 

 Jamie Hanselaar

 Typhoon

02:34,19 

229 

11

387 

 Dylan Baars

 Spirit

02:35,43 

221 

12

306 

 Max van der Spek

 Parthenon

02:35,30 

221 

12

305 

 Mels van Zweeden

 Parthenon

02:39,55 

194 

14

299 

 Diede de Jong

 Hercules

02:47,66 

145 

15

392 

 Kristian Munning

 Spirit

02:59,20 

84 

16

388 

 Axel Verbrugge

 Spirit

03:02,94 

65 

17

529 

 Mink van de Wal

 Spirit

03:04,10 

60 

18

307 

 Jos de Vlaming

 Parthenon

03:05,29 

54 

19

302 

 Miguel van der Ven

 Hercules

DNS 

--

446 

 Robin Visser

 Typhoon

DNS 

--

511 

 Alexandros Tsimarakis

 Typhoon

DNS 

--

Uitslag Pupillen C Meisjes

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Verspringen

Prest.

Pnt.

40 meter

Prest.

Pnt.

Balwerpen

Prest.

Pnt.

Punten

Uitslag

311

Yanouk Bijl

Hercules

2,58

234

7,82

389

16,40

264

887

1

308

Amber Bruins Slot

Parthenon

2,89

296

7,94

368

13,16

211

875

2

313

Dycianey Rijna

Hercules

2,88

294

7,87

380

12,23

195

869

3

310

Thyra van Diemen

Parthenon

2,84

286

8,08

344

14,77

238

868

4

448

Didem Yilmaz

Typhoon

2,60

238

7,92

371

12,75

204

813

5

312

Nynke Kuipers

Hercules

2,29

176

8,06

348

12,51

200

724

6

394

Deniece Veenstra

Spirit

2,64

246

8,80

235

13,19

212

693

7

505

Dorien van Gerven

Passaat

2,37

192

8,22

322

9,74

147

661

8

451

Romy Hartman

Typhoon

2,31

180

8,32

306

10,02

153

639

9

309

Sanne van der Spek

Parthenon

2,30

178

8,98

210

8,71

126

514

10

449

Magdalena Fehr

Typhoon

2,35

188

9,59

133

10,72

167

488

11

393

Shanti van Aert

Spirit

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

450

Vera van der Wolf

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

Uitslag  600 meter

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

310 

 Thyra van Diemen

 Parthenon

02:29,17 

264 

1

308 

 Amber Bruins Slot

 Parthenon

02:33,86 

231 

2

448 

 Didem Yilmaz

 Typhoon

02:35,58 

220 

3

451 

 Romy Hartman

 Typhoon

02:36,84 

211 

4

313 

 Dycianey Rijna

 Hercules

02:40,93 

185 

5

311 

 Yanouk Bijl

 Hercules

02:46,56 

152 

6

394 

 Deniece Veenstra

 Spirit

02:52,47 

119 

7

505 

 Dorien van Gerven

 Passaat

02:54,82 

106 

8

312 

 Nynke Kuipers

 Hercules

02:59,67 

81 

9

309 

 Sanne van der Spek

 Parthenon

03:02,64 

67 

10

449 

 Magdalena Fehr

 Typhoon

03:05,50 

53 

11

393 

 Shanti van Aert

 Spirit

DNS 

--

450 

 Vera van der Wolf

 Typhoon

DNS 

--

Uitslag Pupillen B Jongens

StartNr.

 Naam

 Vereniging

40 meter

Prest.

Pnt.

Hoogspringen

Prest.

Pnt.

Balwerpen

Prest.

Pnt.

Punten

Uitslag

506

Duane van Dijkhuizen

Passaat

6,55

658

1,02

357

21,55

339

1354

1

400

Vincent Schuurman

Spirit

7,01

549

1,02

357

23,75

368

1274

2

509

Rody Leeuwis

Passaat

6,97

558

1,02

357

22,41

350

1265

3

396

Koen Herrebout

Spirit

7,17

515

1,12

430

16,03

258

1203

4

459

Thomas Knoop

Typhoon

7,54

440

1,02

357

26,12

398

1195

5

318

David Tieleman

Hercules

7,28

492

1,02

357

21,17

334

1183

6

315

Max Hallensleben

Hercules

7,13

523

1,02

357

14,66

236

1116

7

323

Quinten van der Elst

Parthenon

7,32

484

92

284

21,86

343

1111

8

508

Tobias Steevensz

Passaat

7,27

494

82

210

24,22

374

1078

9

320

Juno Craane

Parthenon

8,06

348

1,07

394

18,34

294

1036

10

321

Ivar de Koning

Parthenon

7,93

370

97

320

18,62

298

988

11

397

Willem Bosch

Spirit

7,96

365

92

284

17,68

284

933

12

316

Mika Pors

Hercules

7,85

384

87

247

17,24

277

908

13

324

Yannick van Dooremalen

Parthenon

7,94

368

97

320

12,88

206

894

14

322

Kieran Broome

Parthenon

7,47

454

82

210

13,57

218

882

15

452

Brik van Dusseldorp

Typhoon

7,75

401

77

174

18,93

302

877

16

317

Stijn Weber

Hercules

8,35

301

82

210

21,76

342

853

17

398

Jurriaan van Daal

Spirit

8,26

315

87

247

16,24

262

824

18

319

Milan Kraijo

Parthenon

8,20

325

97

320

11,18

175

820

19

279

Lars van der Voorden

AAA

8,07

346

92

284

11,30

178

808

20

453

Finn Stevens

Typhoon

7,91

373

92

284

8,87

129

786

21

454

Bart Hogerbrug

Typhoon

8,29

310

87

247

11,12

174

731

22

399

Jesper de Jong

Spirit

8,29

310

77

174

7,25

93

577

23

455

Ian Doornhof

Typhoon

8,48

281

77

174

DNS

0

455

24

280

Milan Berghout

AAA

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

314

Sam Bakelaar

Hercules

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

395

Djanu Jagram

Spirit

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

457

Jonathan Scholtens

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

458

Marijn Bassa

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

507

Stijn Willem Dirk Vermeij

Passaat

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

510

Rick van de Poel

Passaat

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

Uitslag  1000 meter

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

396 

 Koen Herrebout

 Spirit

03:51,97 

455 

1

506 

 Duane van Dijkhuizen

 Passaat

03:51,94 

455 

1

318 

 David Tieleman

 Hercules

03:55,25 

438 

3

323 

 Quinten van der Elst

 Parthenon

04:04,28 

395 

4

509 

 Rody Leeuwis

 Passaat

04:08,67 

375 

5

400 

 Vincent Schuurman

 Spirit

04:13,13 

355 

6

508 

 Tobias Steevensz

 Passaat

04:13,43 

354 

7

319 

 Milan Kraijo

 Parthenon

04:15,65 

344 

8

459 

 Thomas Knoop

 Typhoon

04:18,47 

332 

9

316 

 Mika Pors

 Hercules

04:19,13 

330 

10

320 

 Juno Craane

 Parthenon

04:20,81 

323 

11

452 

 Brik van Dusseldorp

 Typhoon

04:21,07 

322 

12

397 

 Willem Bosch

 Spirit

04:29,67 

288 

13

324 

 Yannick van Dooremalen

 Parthenon

04:36,84 

261 

14

322 

 Kieran Broome

 Parthenon

04:43,34 

238 

15

321 

 Ivar de Koning

 Parthenon

04:44,86 

233 

16

453 

 Finn Stevens

 Typhoon

04:56,15 

196 

17

315 

 Max Hallensleben

 Hercules

04:56,39 

195 

18

317 

 Stijn Weber

 Hercules

05:00,31 

183 

19

279 

 Lars van der Voorden

 AAA

05:07,15 

163 

20

398 

 Jurriaan van Daal

 Spirit

05:09,78 

155 

21

454 

 Bart Hogerbrug

 Typhoon

05:17,13 

134 

22

399 

 Jesper de Jong

 Spirit

05:27,46 

107 

23

280 

 Milan Berghout

 AAA

DNS 

--

314 

 Sam Bakelaar

 Hercules

DNS 

--

395 

 Djanu Jagram

 Spirit

DNS 

--

455 

 Ian Doornhof

 Typhoon

DNS 

--

457 

 Jonathan Scholtens

 Typhoon

DNS 

--

458 

 Marijn Bassa

 Typhoon

DNS 

--

507 

 Stijn Willem Dirk Vermeij

 Passaat

DNS 

--

510 

 Rick van de Poel

 Passaat

DNS 

--

Uitslag Pupillen B Meisjes

StartNr.

 Naam

 Vereniging

40 meter

Prest.

Pnt.

Kogelstoten

Prest.

Pnt.

Verspringen

Prest.

Pnt.

Punten

Uitslag

515

Yasmine van der Linden

Passaat

7,55

438

4,34

295

3,11

340

1073

1

281

Vica van Middelkoop

AAA

7,28

492

3,71

247

3,04

326

1065

2

326

Emily Vreugdenhil

Parthenon

7,61

427

4,36

296

3,12

342

1065

2

333

Maud Hollemans

Hercules

7,53

442

4,41

300

2,92

302

1044

4

402

Felicia van Beek

Spirit

7,58

433

3,63

241

2,81

280

954

5

464

Rosalie Temme

Typhoon

7,52

444

3,72

248

2,60

238

930

6

327

Marit Uilhoorn

Parthenon

7,59

431

3,39

221

2,76

270

922

7

325

Ins Jacobs

Parthenon

7,82

389

3,62

240

2,74

266

895

8

463

Nefeli Nastou

Typhoon

7,90

375

3,00

188

3,04

326

889

9

514

Eva Mol

Passaat

7,98

361

3,48

229

2,78

274

864

10

460

Efi Wempe

Typhoon

7,83

387

3,39

221

2,68

254

862

11

401

Noor van der Wal

Spirit

8,25

317

3,61

239

2,76

270

826

12

461

Floortje Slimmens

Typhoon

7,79

394

3,13

199

2,53

224

817

13

328

Maureen van de Brug

Hercules

8,13

336

2,94

183

2,77

272

791

14

331

Klaartje Baanvinger

Hercules

8,22

322

3,74

249

2,46

210

781

15

329

Sanne Tara Wiersma

Hercules

7,62

425

2,47

139

2,35

188

752

16

512

Annemieke Wijnhoven

Passaat

8,59

265

3,57

236

2,30

178

679

17

332

Tessel Mingaars

Hercules

8,91

219

2,56

148

2,67

252

619

18

330

Denise Dijkstra

Hercules

8,57

268

2,78

168

2,01

120

556

19

462

Gina Trappenburg

Typhoon

9,36

161

3,05

192

2,15

148

501

20

513

Amber Fritse

Passaat

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

531

Ruby Tamboer

AAA

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

Uitslag  1000 meter

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

515 

 Yasmine van der Linden

 Passaat

04:17,93 

335 

1

514 

 Eva Mol

 Passaat

04:20,60 

324 

2

281 

 Vica van Middelkoop

 AAA

04:23,76 

311 

3

401 

 Noor van der Wal

 Spirit

04:31,89 

279 

4

464 

 Rosalie Temme

 Typhoon

04:32,47 

277 

5

327 

 Marit Uilhoorn

 Parthenon

04:35,92 

265 

6

325 

 Ins Jacobs

 Parthenon

04:42,55 

241 

7

463 

 Nefeli Nastou

 Typhoon

04:42,61 

241 

7

402 

 Felicia van Beek

 Spirit

04:44,11 

236 

9

326 

 Emily Vreugdenhil

 Parthenon

04:45,46 

231 

10

332 

 Tessel Mingaars

 Hercules

04:48,34 

221 

11

330 

 Denise Dijkstra

 Hercules

04:50,95 

213 

12

460 

 Efi Wempe

 Typhoon

04:51,49 

211 

13

331 

 Klaartje Baanvinger

 Hercules

04:59,91 

184 

14

329 

 Sanne Tara Wiersma

 Hercules

05:01,81 

179 

15

461 

 Floortje Slimmens

 Typhoon

05:02,55 

176 

16

328 

 Maureen van de Brug

 Hercules

05:03,60 

173 

17

333 

 Maud Hollemans

 Hercules

05:23,15 

118 

18

512 

 Annemieke Wijnhoven

 Passaat

05:26,85 

108 

19

462 

 Gina Trappenburg

 Typhoon

05:57,94 

35 

20

513 

 Amber Fritse

 Passaat

DNS 

--

531 

 Ruby Tamboer

 AAA

DNS 

--

Uitslag Pupillen A Jongens 1e jaars

StartNr.

 Naam

 Vereniging

60 meter

Prest.

Pnt.

Kogelstoten

Prest.

Pnt.

Hoogspringen

Prest.

Pnt.

Punten

Uitslag

517

Jordi Schmid

Passaat

9,91

492

6,81

455

1,17

467

1414

1

336

Silas Struik

Hercules

9,80

509

5,09

347

1,22

504

1360

2

516

Arne van de Linde

Passaat

10,02

475

5,73

389

1,17

467

1331

3

473

Rogier Derksen

Typhoon

9,67

530

6,77

452

97

320

1302

4

411

Silvester Schuurman

Spirit

10,31

432

5,56

378

1,17

467

1277

5

412

Jort Benz

Spirit

9,85

501

4,83

330

1,12

430

1261

6

345

Paapa-Yaw Osei Mensah

Parthenon

9,99

480

5,04

344

1,12

430

1254

7

414

Jurjan Gillesse

Spirit

10,63

387

5,05

345

1,22

504

1236

8

468

Hristo Vermeer

Typhoon

10,06

469

4,79

327

1,12

430

1226

9

347

Sven Rosbergen

Parthenon

10,49

406

5,44

370

1,12

430

1206

10

415

Marijn de Wit

Spirit

10,49

406

5,41

368

1,12

430

1204

11

342

Jan-Pim Kroon

Parthenon

10,31

432

4,74

323

1,12

430

1185

12

471

Ryan Huigen

Typhoon

10,25

441

4,57

311

1,12

430

1182

13

533

Sander van Tuijl

Passaat

10,71

376

4,69

320

1,17

467

1163

14

341

Finn Joosten

Parthenon

10,62

388

6,35

427

97

320

1135

15

337

Siem van Hooijdonk

Hercules

10,49

406

4,56

311

1,07

394

1111

16

472

Roan Meyrili

Typhoon

10,76

369

6,09

412

97

320

1101

17

406

Jarno Jansen

Spirit

10,49

406

4,28

290

1,07

394

1090

18

479

Thomas Vink

Typhoon

10,67

382

6,18

417

92

284

1083

19

520

Tijmen van der Stelt

Passaat

10,65

384

4,98

340

1,02

357

1081

20

335

Ditmar Sturm

Hercules

10,30

433

4,67

318

97

320

1071

21

413

Jos Langenberg

Spirit

10,43

415

4,87

332

97

320

1067

22

404

Ward van Sintmaartensdijk

Spirit

11,10

326

5,05

345

1,07

394

1065

23

340

Bram Roelofs

Hercules

10,63

387

3,93

264

1,07

394

1045

24

467

Dani van Zandwijk

Typhoon

10,89

352

5,94

402

92

284

1038

25

403

Randy Jrns

Spirit

10,63

387

4,30

292

1,02

357

1036

26

410

Yannick Velthuyzen

Spirit

10,84

359

4,80

327

97

320

1006

27

519

Rein Smallegange

Passaat

10,25

441

4,44

302

87

247

990

28

470

Mike van Straten

Typhoon

11,08

328

4,05

273

1,02

357

958

29

409

Joost van Dueren den Hollander

Spirit

10,73

373

4,40

299

92

284

956

30

466

Joost Versluis

Typhoon

11,41

288

5,08

347

97

320

955

31

346

Rik van der Spek

Parthenon

11,12

323

4,95

338

92

284

945

32

478

Thomas Korving

Typhoon

11,68

257

5,13

350

97

320

927

33

343

Jesse Kouwenhoven

Parthenon

11,27

305

4,86

332

92

284

921

34

344

Jordy Muller

Parthenon

11,81

243

5,23

357

97

320

920

35

339

Jerry Veltman

Hercules

11,42

287

4,38

298

97

320

905

36

338

Maarten van den Heuvel

Hercules

11,13

322

3,75

250

97

320

892

37

518

Rafael Koppelaar

Passaat

11,60

266

3,81

255

97

320

841

38

477

Tim van Genderen

Typhoon

11,97

225

4,08

276

92

284

785

39

408

Marlo Lagendijk

Spirit

11,17

317

3,42

224

82

210

751

40

405

Timon Korpershoek

Spirit

10,75

371

5,03

343

DNS

0

714

41

474

Thomas de Ruiter

Typhoon

11,99

223

4,34

295

77

174

692

42

334

Casper van Kerkhof

Hercules

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

348

Tibo Visser

Parthenon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

407

Tom Vermaat

Spirit

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

416

Jan Munning

Spirit

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

417

Costa Duller

Spirit

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

465

Georgios Tsimarakis

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

469

Julian van Heiningen

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

475

Tom Dicke

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

476

Twan Nijssen

Typhoon

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

Uitslag  1000 meter

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

516 

 Arne van de Linde

 Passaat

03:26,80 

600 

1

412 

 Jort Benz

 Spirit

03:38,67 

527 

2

471 

 Ryan Huigen

 Typhoon

03:47,67 

477 

3

533 

 Sander van Tuijl

 Passaat

03:48,60 

472 

4

406 

 Jarno Jansen

 Spirit

03:50,52 

462 

5

517 

 Jordi Schmid

 Passaat

03:53,98 

444 

6

414 

 Jurjan Gillesse

 Spirit

03:55,03 

439 

7

410 

 Yannick Velthuyzen

 Spirit

03:55,49 

437 

8

341 

 Finn Joosten

 Parthenon

03:55,73 

436 

9

415 

 Marijn de Wit

 Spirit

03:58,47 

422 

10

520 

 Tijmen van der Stelt

 Passaat

03:58,67 

421 

11

474 

 Thomas de Ruiter

 Typhoon

03:59,35 

418 

12

343 

 Jesse Kouwenhoven

 Parthenon

03:59,50 

417 

13

336 

 Silas Struik

 Hercules

04:01,96 

405 

14

344 

 Jordy Muller

 Parthenon

04:03,42 

399 

15

470 

 Mike van Straten

 Typhoon

04:04,47 

394 

16

413 

 Jos Langenberg

 Spirit

04:09,76 

370 

17

473 

 Rogier Derksen

 Typhoon

04:13,21 

355 

18

519 

 Rein Smallegange

 Passaat

04:13,37 

354 

19

467 

 Dani van Zandwijk

 Typhoon

04:14,65 

348 

20

342 

 Jan-Pim Kroon

 Parthenon

04:19,04 

330 

21

347 

 Sven Rosbergen

 Parthenon

04:20,51 

324 

22

335 

 Ditmar Sturm

 Hercules

04:24,81 

307 

23

403 

 Randy Jrns

 Spirit

04:26,74 

299 

24

346 

 Rik van der Spek

 Parthenon

04:31,79 

280 

25

478 

 Thomas Korving

 Typhoon

04:32,11 

279 

26

337 

 Siem van Hooijdonk

 Hercules

04:35,10 

268 

27

339 

 Jerry Veltman

 Hercules

04:37,33 

259 

28

340 

 Bram Roelofs

 Hercules

04:38,60 

255 

29

472 

 Roan Meyrili

 Typhoon

04:41,20 

246 

30

338 

 Maarten van den Heuvel

 Hercules

04:44,59 

234 

31

404 

 Ward van Sintmaartensdijk

 Spirit

04:46,94 

226 

32

518 

 Rafael Koppelaar

 Passaat

04:49,83 

216 

33

466 

 Joost Versluis

 Typhoon

04:58,41 

189 

34

479 

 Thomas Vink

 Typhoon

05:07,18 

162 

35

409 

 Joost van Dueren den Hollander

 Spirit

05:24,83 

113 

36

345 

 Paapa-Yaw Osei Mensah

 Parthenon

05:34,16 

90 

37

407 

 Tom Vermaat

 Spirit

DNS 

--

408 

 Marlo Lagendijk

 Spirit

DNS 

--

411 

 Silvester Schuurman

 Spirit

DNS 

--

334 

 Casper van Kerkhof

 Hercules

DNS 

--

348 

 Tibo Visser

 Parthenon

DNS 

--

405 

 Timon Korpershoek

 Spirit

DNS 

--

416 

 Jan Munning

 Spirit

DNS 

--

417 

 Costa Duller

 Spirit

DNS 

--

465 

 Georgios Tsimarakis

 Typhoon

DNS 

--

468 

 Hristo Vermeer

 Typhoon

DNF 

--

469 

 Julian van Heiningen

 Typhoon

DNS 

--

475 

 Tom Dicke

 Typhoon

DNS 

--

476 

 Twan Nijssen

 Typhoon

DNS 

--

477 

 Tim van Genderen

 Typhoon

DNF 

--

Uitslag Pupillen A Meisjes 1e jaars

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Hoogspringen

Prest.

Pnt.

60 meter

Prest.

Pnt.

Kogelstoten

Prest.

Pnt.

Punten

Uitslag

359

Claudia Noordzij

Parthenon

1,12

430

9,54

552

5,95

403

1385

1

367

Sophie van der Spoel

Hercules

1,12

430

9,77

514

6,43

432

1376

2

522

Bridget Janssen

Passaat

1,12

430

10,10

463

7,15

474

1367

3

364

Miranda van Dijk

Hercules

1,22

504

10,13

458

5,16

352

1314

4

487

Sarah Kortland

Typhoon

1,12

430

9,93

489

5,20

355

1274

5

483

Sarah Marij Moritz

Typhoon

1,07

394

9,86

500

5,13

350

1244

6

480

Evie van Benten

Typhoon

1,12

430

10,30

433

5,58

379

1242

7

419

Frouke Benz

Spirit

1,02

357

9,98

481

4,48

305

1143

8

358

Bobby de Koning

Parthenon

1,02

357

9,91

492

4,18

283

1132

9

484

Sanne van der Vleuten

Typhoon

1,02

357

10,59

392

5,09

347

1096

10

534

Maaike van Tuijl

Passaat

1,07

394

10,45

412

3,93

264

1070

11

363

Eri van Berkum

Hercules

1,02

357

10,71

376

4,71

321

1054

12

365

Maritt Jansen

Hercules

1,02

357

10,50

405

3,87

260

1022

13

357

Bo van de Put

Parthenon

1,02

357

10,77

368

4,22

286

1011

14

368

Renu Bhugwansing

Hercules

1,02

357

11,01

337

4,65

317

1011

14

482

Iris Pachen

Typhoon

97

320

11,23

310

5,52

376

1006

16

370

Amber van de Merwe

Hercules

1,02

357

11,34

296

4,94

337

990

17

361

Lotte de Snaijer

Parthenon

92

284

10,92

349

5,09

347

980

18

481

Anneloes Zweere

Typhoon

87

247

10,37

423

4,55

310

980

18

486

Leila Blankenstein

Typhoon

1,02

357

11,70

255

4,76

325

937

20

362

Sanne Pusic

Parthenon

92

284

11,50

278

5,45

371

933

21

422

Rve Vischer

Spirit

92

284

10,76

369

3,94

265

918

22

360

Joy van Norden

Parthenon

92

284

10,85

358

3,88

260

902

23

366

Vera Kuipers

Hercules

87

247

11,44

285

3,61

239

771

24

369

Alysa Smaal

Hercules

1,02

357

12,93

130

4,05

273

760

25

421

Jade Vischer

Spirit

82

210

11,73

251

3,75

250

711

26

521

Denise Raaphorst

Passaat

82

210

12,61

160

3,10

197

567

27

485

Sigrid van Wuijckhuijse

Typhoon

72

137

12,81

141

2,79

169

447

28

418

Sindri de Jongh

Spirit

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

420

Charlotte van Kesteren

Spirit

DNS

0

DNS

0

DNS

0

0

--

Uitslag  1000 meter

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

419 

 Frouke Benz

 Spirit

03:56,48 

432 

1

483 

 Sarah Marij Moritz

 Typhoon

03:57,12 

429 

2

358 

 Bobby de Koning

 Parthenon

03:57,36 

428 

3

367 

 Sophie van der Spoel

 Hercules

04:00,36 

413 

4

487 

 Sarah Kortland

 Typhoon

04:02,43 

403 

5

481 

 Anneloes Zweere

 Typhoon

04:04,29 

395 

6

364 

 Miranda van Dijk

 Hercules

04:06,32 

385 

7

534 

 Maaike van Tuijl

 Passaat

04:06,62 

384 

8

361 

 Lotte de Snaijer

 Parthenon

04:08,46 

376 

9

480 

 Evie van Benten

 Typhoon

04:13,86 

352 

10

363 

 Eri van Berkum

 Hercules

04:22,41 

316 

11

366 

 Vera Kuipers

 Hercules

04:31,85 

280 

12

357 

 Bo van de Put

 Parthenon

04:37,10 

260 

13

368 

 Renu Bhugwansing

 Hercules

04:39,51 

252 

14

422 

 Rve Vischer

 Spirit

04:41,18 

246