Veldloopcompetitie regio Dordrecht

Einduitslag  600 meter

Categorie:

Pupillen Mini Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Ivy Bhugwansing

 Hercules

5

4

1

 Annemarij van Daal

 Spirit

5

8

2

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen Mini Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Dennis van Dijk

 Hercules

5

5

1

 Stijn ten Brink

 Hercules

5

6

2

 Tristan Wijnhoven

 Passaat

5

12

3

 Chion Craane

 Parthenon

4

16

4

 

 

 

 

 

Einduitslag  1000 meter

Categorie:

Pupillen C Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Amber Bruins Slot

 Parthenon

4

4

1

 Thyra van Diemen

 Parthenon

1

2

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen C Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Stef Erkelens

 Parthenon

4

4

1

 Tim Haverkamp

 AAA

5

8

2

 Remco Scheffer

 Hercules

4

11

3

 Jamie Hanselaar

 Typhoon

4

12

4

 Camiel Katif

 Parthenon

4

17

5

 Diede de Jong

 Hercules

4

20

6

 Thijs de Wild

 Typhoon

0

0

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen B Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Amber Fritse

 Passaat

5

4

1

 Yasmine van der Linden

 Passaat

5

8

2

 Eva Mol

 Passaat

5

12

3

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen B Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Duane van Dijkhuizen

 Passaat

5

4

1

 Tobias Steevensz

 Passaat

5

9

2

 Rody Leeuwis

 Passaat

4

12

3

 Quinten van der Elst

 Parthenon

5

16

4

 Rick van de Poel

 Passaat

4

16

5

 Juno Craane

 Parthenon

4

22

6

 Daniel Huijssoon

 Passaat

4

24

7

 Jefta Vroege

 Typhoon

5

29

8

 Brik van Dusseldorp

 Typhoon

3

15

--

 Jurriaan van Daal

 Spirit

2

18

--

 Milan Berghout

 AAA

1

8

--

 Thomas Knoop

 Typhoon

0

0

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Meisjes 1e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Anna van Heeswijk

 Passaat

5

4

1

 Miranda van Dijk

 Hercules

5

9

2

 Sophie van der Spoel

 Hercules

5

11

3

 Anneloes Zweere

 Typhoon

5

18

4

 Maaike van Tuijl

 Passaat

4

19

5

 Frouke Benz

 Spirit

5

20

6

 Charlotte van Kesteren

 Spirit

4

24

7

 Vera Kuipers

 Hercules

5

33

8

 Renu Bhugwansing

 Hercules

4

33

9

 Amber van de Merwe

 Hercules

4

40

10

 Reve Vischer

 Spirit

4

40

11

 Denise Raaphorst

 Passaat

5

51

12

 Jade Vischer

 Spirit

4

53

13

 Joy van Norden

 Parthenon

2

24

--

 Evianne van Toor

 Typhoon

3

28

--

 Julia Ros

 Parthenon

2

21

--

 Caylin van de Graaf

 AAA

1

13

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Meisjes 2e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Gabrielle Opmeer

 Passaat

4

4

1

 Marlijn van Boekel

 Typhoon

5

8

2

 Suzanne Visser

 Parthenon

4

12

3

 Jojanneke van Daal

 Spirit

5

18

4

 Luka Lieuwen

 AAA

4

19

5

 Lisa Blankenstein

 Hercules

5

20

6

 Anne Fleur van Dam

 Parthenon

4

24

7

 Larissa Loos

 Typhoon

4

27

8

 Lynn Kroek

 AAA

5

30

9

 Debora Hofwegen

 Passaat

4

35

10

 Sharon de Smoker

 Parthenon

4

42

11

 Marit Volmer

 Typhoon

3

32

--

 Mirjam de Korte

 Parthenon

1

4

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Jongens 1e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Arne van der Linde

 Passaat

4

4

1

 Tibo Visser

 Parthenon

5

7

2

 Jort Benz

 Spirit

5

11

3

 Jordi Schmid

 Passaat

4

17

4

 Sander van Tuijl

 Passaat

4

18

5

 Silas Struik

 Hercules

4

21

6

 Twan Nijssen

 Typhoon

5

25

7

 Finn Joosten

 Parthenon

5

26

8

 Sven Rosbergen

 Parthenon

5

36

9

 Jesse Kouwenhoven

 Parthenon

4

39

10

 Jos Langenberg

 Spirit

5

41

11

 Rogier Derksen

 Typhoon

4

47

12

 Hristo Vermeer

 Typhoon

4

48

13

 Rafael Koppelaar

 Passaat

5

53

14

 Tim Westerduin

 Passaat

4

61

15

 Joost Versluis

 Typhoon

3

40

--

 Thijmen van der Stelt

 Passaat

3

37

--

 Rein Smallegange

 Passaat

3

32

--

 Jordy Muller

 Parthenon

2

21

--

 Jesse Hoogewoning

 Typhoon

0

0

--

 Thomas de Ruiter

 Typhoon

0

0

--

 Twan Broers

 Typhoon

0

0

--

 Jairo Todd

 Parthenon

0

0

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Jongens 2e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Thijmen Vogel

 Passaat

5

4

1

 Martijn Ruisbroek

 Passaat

5

8

2

 Thijs van Deurzen

 Spirit

4

13

3

 Lucas Poker

 Typhoon

4

13

4

 Daan Spiljard

 Parthenon

5

16

5

 Sander Loos

 Spirit

4

22

6

 Milan le Bruin

 Parthenon

5

25

7

 Delano Dresens

 Typhoon

5

30

8

 David Vink

 Passaat

5

31

9

 Vincent van Werkhoven

 Typhoon

5

41

10

 Owen den Ouden

 Parthenon

4

41

11

 Niek Verloop

 Parthenon

2

20

--

 Sjors Vlasblom

 Parthenon

1

15

--

 Quinten Giltjes

 Typhoon

1

14

--

 Sebastiaan Willenborg

 Parthenon

1

10

--

 

 

 

 

 

Einduitslag  1500 meter

Categorie:

Junioren D Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Lotte Hagenstein

 Passaat

4

5

1

 Maud Willems

 Parthenon

4

8

2

 Amber Dekker

 Parthenon

4

11

3

 Puck van Wiltenburg

 Hercules

5

14

4

 Anouk Zweere

 Typhoon

5

19

5

 Isebrée Al

 Parthenon

5

20

6

 Sanne van Og

 Passaat

4

25

7

 Bente Peele

 Typhoon

4

32

8

 Sylvia Loendersloot

 Hercules

4

40

9

 Bianca Meijer

 Passaat

4

42

10

 Matti Hitzerd

 Hercules

0

0

--

 Hannah Katif

 Parthenon

3

28

--

 Maxime van der Laan

 Parthenon

0

0

--

 Linde Derksen

 Typhoon

0

0

--

 Enya Hoogewoning

 Typhoon

1

6

--

 Annelotte Vroon

 Typhoon

3

23

--

 Anniek van Boekel

 Typhoon

1

1

--

 

 

 

 

 

Einduitslag  2000 meter

Categorie:

Junioren D Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Diego Groeneveld

 Passaat

5

4

1

 Robert ten Hulzen

 Passaat

5

8

2

 Christiaan Korte

 Typhoon

4

11

3

 Sam Kraaijeveld

 Passaat

5

11

4

 Aron Blom

 Passaat

5

19

5

 Noah van Asselt

 Parthenon

5

24

6

 Rick Groot

 Parthenon

4

29

7

 Jeroen Schneiders

 Parthenon

4

35

8

 Patrick van Rikxoort

 Passaat

4

38

9

 Oliver Korte

 Typhoon

4

39

10

 Rein van Houwelingen

 Typhoon

4

40

11

 Jelle van Lamoen

 Typhoon

4

44

12

 Joury Raaphorst

 Passaat

5

53

13

 Jilles van Schelt

 Typhoon

3

35

--

 Jacco Struik

 Typhoon

3

38

--

 Remo Loos

 Typhoon

2

28

--

 Matthijs Hogervorst

 Passaat

2

21

--

 Tijmen van Straten

 Passaat

1

8

--

 Edward van der Does

 Passaat

1

4

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Junioren C Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Nienke Kok

 Typhoon

4

4

1

 Lindy van den Bout

 Passaat

4

7

2

 Michelle Schmid

 Passaat

4

10

3

 Fleur Willems

 Parthenon

5

14

4

 Siena Peet

 Passaat

5

18

5

 Nicole Loendersloot

 Hercules

5

21

6

 Amber van der Heydt

 Parthenon

1

3

--

 

 

 

 

 

Einduitslag  2500 meter

Categorie:

Junioren C Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Niels van Deurzen

 Spirit

5

4

1

 Rini Dröge

 Spirit

4

8

2

 Sjoerd Harrems

 Typhoon

5

12

3

 Patrick Loos

 Spirit

5

13

4

 Jeffrey Croonenberg

 Spirit

5

23

5

 Bart van 't Westende

 Passaat

3

16

--

 Viktor van Tuijl

 Typhoon

3

14

--

 Bijan Jalalian

 Hercules

2

13

--

 

 

 

 

 

Powered By Slats DataPoint