Veldloopcompetitie 4e wedstrijd

Uitslag  600 meter

Categorie:

Pupillen Mini Meisjes

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

133 

 Ivy Bhugwansing

 Hercules

03:44,0 

1

134 

 Annemarij van Daal

 Spirit

03:48,2 

2

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen Mini Jongens

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

128 

 Dennis van Dijk

 Hercules

03:31,1 

1

132 

 Stijn ten Brink

 Hercules

03:41,1 

2

129 

 Tristan Wijnhoven

 Passaat

03:54,5 

3

130 

 Chion Craane

 Parthenon

04:38,2 

4

 

 

 

 

 

 

Uitslag  1000 meter

Categorie:

Pupillen C Meisjes

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

155 

 Amber Bruins Slot

 Parthenon

06:02,9 

1

156 

 Thyra van Diemen

 Parthenon

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen C Jongens

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

151 

 Stef Erkelens

 Parthenon

05:26,2 

1

152 

 Tim Haverkamp

 AAA

05:32,3 

2

150 

 Camiel Katif

 Parthenon

05:42,9 

3

149 

 Diede de Jong

 Hercules

06:11,6 

4

153 

 Jamie Hanselaar

 Typhoon

DNS 

--

154 

 Remco Scheffer

 Hercules

DNS 

--

131 

 Thijs de Wild

 Typhoon

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen B Meisjes

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

146 

 Amber Fritse

 Passaat

06:37,3 

1

148 

 Yasmine van der Linden

 Passaat

06:46,3 

2

147 

 Eva Mol

 Passaat

06:50,8 

3

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen B Jongens

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

135 

 Duane van Dijkhuizen

 Passaat

05:56,0 

1

138 

 Rody Leeuwis

 Passaat

06:05,8 

2

139 

 Rick van de Poel

 Passaat

06:13,5 

3

140 

 Juno Craane

 Parthenon

06:17,0 

4

144 

 Brik van Dusseldorp

 Typhoon

06:17,6 

5

141 

 Quinten van der Elst

 Parthenon

06:19,9 

6

137 

 Tobias Steevensz

 Passaat

06:55,0 

7

142 

 Jurriaan van Daal

 Spirit

07:07,4 

8

145 

 Jefta Vroege

 Typhoon

07:09,4 

9

136 

 Daniel Huijssoon

 Passaat

DNS 

--

143 

 Thomas Knoop

 Typhoon

DNS 

--

239 

 Milan Berghout

 AAA

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Meisjes 1e jaars

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

191 

 Anna van Heeswijk

 Passaat

05:56,2 

1

188 

 Sophie van der Spoel

 Hercules

05:59,6 

2

187 

 Miranda van Dijk

 Hercules

06:01,1 

3

178 

 Frouke Benz

 Spirit

06:05,4 

4

185 

 Maaike van Tuijl

 Passaat

06:21,5 

5

176 

 Anneloes Zweere

 Typhoon

06:37,7 

6

179 

 Charlotte van Kesteren

 Spirit

06:39,0 

7

186 

 Renu Bhugwansing

 Hercules

06:58,6 

8

190 

 Vera Kuipers

 Hercules

07:04,3 

9

177 

 Evianne van Toor

 Typhoon

07:32,8 

10 

10

192 

 Denise Raaphorst

 Passaat

08:08,0 

11 

11

180 

 Jade Vischer

 Spirit

DNS 

--

181 

 Reve Vischer

 Spirit

DNS 

--

182 

 Caylin van de Graaf

 AAA

DNS 

--

183 

 Joy van Norden

 Parthenon

DNS 

--

184 

 Julia Ros

 Parthenon

DNS 

--

189 

 Amber van de Merwe

 Hercules

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Meisjes 2e jaars

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

209 

 Marlijn van Boekel

 Typhoon

05:43,7 

1

215 

 Suzanne Visser

 Parthenon

05:51,2 

2

217 

 Lisa Blankenstein

 Hercules

06:08,3 

3

210 

 Jojanneke van Daal

 Spirit

06:09,7 

4

211 

 Luka Lieuwen

 AAA

06:19,5 

5

207 

 Larissa Loos

 Typhoon

06:30,4 

6

216 

 Anne Fleur van Dam

 Parthenon

06:34,0 

7

212 

 Lynn Kroek

 AAA

06:35,3 

8

218 

 Debora Hofwegen

 Passaat

06:55,8 

9

214 

 Sharon de Smoker

 Parthenon

07:27,2 

10 

10

208 

 Marit Volmer

 Typhoon

DNS 

--

213 

 Mirjam de Korte

 Parthenon

DNS 

--

219 

 Gabrielle Opmeer

 Passaat

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Jongens 1e jaars

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

164 

 Arne van der Linde

 Passaat

05:02,1 

1

169 

 Tibo Visser

 Parthenon

05:11,7 

2

170 

 Jort Benz

 Spirit

05:22,9 

3

162 

 Sander van Tuijl

 Passaat

05:47,8 

4

161 

 Silas Struik

 Hercules

05:51,7 

5

165 

 Finn Joosten

 Parthenon

05:54,4 

6

274 

 Rogier Derksen

 Typhoon

06:01,5 

7

273 

 Twan Nijssen

 Typhoon

06:07,8 

8

272 

 Hristo Vermeer

 Typhoon

06:13,0 

9

159 

 Rein Smallegange

 Passaat

06:17,2 

10 

10

168 

 Sven Rosbergen

 Parthenon

06:22,9 

11 

11

270 

 Jos Langenberg

 Spirit

06:26,9 

12 

12

237 

 Joost Versluis

 Typhoon

07:29,5 

13 

13

163 

 Rafael Koppelaar

 Passaat

07:42,8 

14 

14

157 

 Tim Westerduin

 Passaat

08:14,3 

15 

15

158 

 Thijmen van der Stelt

 Passaat

DNS 

--

160 

 Jordi Schmid

 Passaat

DNS 

--

166 

 Jesse Kouwenhoven

 Parthenon

DNS 

--

167 

 Jordy Muller

 Parthenon

DNS 

--

171 

 Jesse Hoogewoning

 Typhoon

DNS 

--

173 

 Thomas de Ruiter

 Typhoon

DNS 

--

174 

 Twan Broers

 Typhoon

DNS 

--

175 

 Jairo Todd

 Parthenon

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Jongens 2e jaars

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

195 

 Thijmen Vogel

 Passaat

05:18,0 

1

205 

 Lucas Poker

 Typhoon

05:21,3 

2

201 

 Daan Spiljard

 Parthenon

05:24,8 

3

194 

 Martijn Ruisbroek

 Passaat

05:26,6 

4

202 

 Sander Loos

 Spirit

05:41,9 

5

200 

 Milan le Bruin

 Parthenon

05:50,4 

6

206 

 Delano Dresens

 Typhoon

06:01,2 

7

193 

 David Vink

 Passaat

06:12,2 

8

198 

 Owen den Ouden

 Parthenon

06:56,3 

9

204 

 Vincent van Werkhoven

 Typhoon

07:47,2 

10 

10

172 

 Quinten Giltjes

 Typhoon

DNS 

--

196 

 Sjors Vlasblom

 Parthenon

DNS 

--

197 

 Sebastiaan Willenborg

 Parthenon

DNS 

--

199 

 Niek Verloop

 Parthenon

DNS 

--

203 

 Thijs van Deurzen

 Spirit

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Uitslag  1500 meter

Categorie:

Junioren D Meisjes

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

247 

 Lotte Hagenstein

 Passaat

05:27,9 

1

252 

 Maud Willems

 Parthenon

05:29,5 

2

255 

 Amber Dekker

 Parthenon

05:36,7 

3

250 

 Puck van Wiltenburg

 Hercules

05:41,3 

4

262 

 Anouk Zweere

 Typhoon

05:45,8 

5

253 

 Isebrée Al

 Parthenon

05:47,5 

6

248 

 Sanne van Og

 Passaat

05:54,2 

7

260 

 Annelotte Vroon

 Typhoon

06:11,8 

8

259 

 Bente Peele

 Typhoon

06:21,3 

9

254 

 Hannah Katif

 Parthenon

06:49,9 

10 

10

249 

 Sylvia Loendersloot

 Hercules

06:56,8 

11 

11

246 

 Bianca Meijer

 Passaat

07:04,7 

12 

12

251 

 Matti Hitzerd

 Hercules

DNS 

--

256 

 Maxime van der Laan

 Parthenon

DNS 

--

257 

 Linde Derksen

 Typhoon

DNS 

--

258 

 Enya Hoogewoning

 Typhoon

DNS 

--

261 

 Anniek van Boekel

 Typhoon

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Uitslag  2000 meter

Categorie:

Junioren D Jongens

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

227 

 Diego Groeneveld

 Passaat

08:41,8 

1

224 

 Sam Kraaijeveld

 Passaat

08:44,6 

2

236 

 Christiaan Korte

 Typhoon

08:46,7 

3

225 

 Robert ten Hulzen

 Passaat

09:09,3 

4

220 

 Aron Blom

 Passaat

09:23,6 

5

230 

 Rick Groot

 Parthenon

09:32,0 

6

229 

 Noah van Asselt

 Parthenon

09:42,4 

7

233 

 Oliver Korte

 Typhoon

10:56,3 

8

276 

 Jeroen Schneiders

 Parthenon

11:02,5 

9

235 

 Jelle van Lamoen

 Typhoon

11:24,9 

10 

10

231 

 Rein van Houwelingen

 Typhoon

11:47,0 

11 

11

232 

 Remo Loos

 Typhoon

11:49,5 

12 

12

275 

 Jacco Struik

 Typhoon

12:15,5 

13 

13

221 

 Joury Raaphorst

 Passaat

14:20,5 

14 

14

222 

 Patrick van Rikxoort

 Passaat

DNS 

--

223 

 Tijmen van Straten

 Passaat

DNS 

--

226 

 Matthijs Hogervorst

 Passaat

DNS 

--

228 

 Edward van der Does

 Passaat

DNS 

--

234 

 Jilles van Schelt

 Typhoon

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Categorie:

Junioren C Meisjes

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

238 

 Nienke Kok

 Typhoon

09:45,4 

1

245 

 Lindy van den Bout

 Passaat

10:22,2 

2

241 

 Fleur Willems

 Parthenon

11:43,4 

3

243 

 Siena Peet

 Passaat

11:52,4 

4

242 

 Nicole Loendersloot

 Hercules

12:36,5 

5

240 

 Amber van der Heydt

 Parthenon

DNS 

--

244 

 Michelle Schmid

 Passaat

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Uitslag  2500 meter

Categorie:

Junioren C Jongens

Datum:

5-2-2011

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

267 

 Niels van Deurzen

 Spirit

13:51,4 

1

265 

 Rini Dröge

 Spirit

14:54,2 

2

266 

 Patrick Loos

 Spirit

15:20,3 

3

264 

 Sjoerd Harrems

 Typhoon

15:31,1 

4

263 

 Viktor van Tuijl

 Typhoon

15:38,4 

5

268 

 Jeffrey Croonenberg

 Spirit

16:50,8 

6

269 

 Bijan Jalalian

 Hercules

19:05,2 

7

271 

 Bart van 't Westende

 Passaat

DNS 

--

 

 

 

 

 

 

Powered By Slats DataPoint