Veldloopcompetitie regio Dordrecht

Tussenstand  600 meter

Categorie:

Pupillen Mini Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Ivy Bhugwansing

 Hercules

4

4

1

 Annemarij van Daal

 Spirit

4

8

2

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen Mini Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Stijn ten Brink

 Hercules

4

6

1

 Dennis van Dijk

 Hercules

4

6

2

 Tristan Wijnhoven

 Passaat

4

12

3

 Chion Craane

 Parthenon

4

16

4

 

 

 

 

 

Tussenstand  1000 meter

Categorie:

Pupillen C Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Amber Bruins Slot

 Parthenon

4

4

1

 Thyra van Diemen

 Parthenon

1

2

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen C Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Tim Haverkamp

 AAA

4

8

1

 Diede de Jong

 Hercules

3

14

--

 Camiel Katif

 Parthenon

3

12

--

 Stef Erkelens

 Parthenon

3

3

--

 Jamie Hanselaar

 Typhoon

3

9

--

 Remco Scheffer

 Hercules

3

9

--

 Thijs de Wild

 Typhoon

0

0

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen B Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Amber Fritse

 Passaat

4

4

1

 Yasmine van der Linden

 Passaat

4

8

2

 Eva Mol

 Passaat

4

12

3

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen B Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Duane van Dijkhuizen

 Passaat

4

4

1

 Tobias Steevensz

 Passaat

4

14

2

 Quinten van der Elst

 Parthenon

4

16

3

 Rick van de Poel

 Passaat

4

16

4

 Juno Craane

 Parthenon

4

22

5

 Jefta Vroege

 Typhoon

4

32

6

 Daniel Huijssoon

 Passaat

3

19

7

 Jurriaan van Daal

 Spirit

2

18

8

 Brik van Dusseldorp

 Typhoon

2

12

9

 Rody Leeuwis

 Passaat

3

11

10

 Milan Berghout

 AAA

1

8

11

 Thomas Knoop

 Typhoon

0

0

12

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Meisjes 1e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Anna van Heeswijk

 Passaat

4

4

1

 Miranda van Dijk

 Hercules

4

9

2

 Sophie van der Spoel

 Hercules

4

11

3

 Frouke Benz

 Spirit

4

20

4

 Anneloes Zweere

 Typhoon

4

23

5

 Vera Kuipers

 Hercules

4

34

6

 Denise Raaphorst

 Passaat

4

52

7

 Evianne van Toor

 Typhoon

3

28

--

 Charlotte van Kesteren

 Spirit

3

17

--

 Jade Vischer

 Spirit

3

40

--

 Reve Vischer

 Spirit

3

30

--

 Caylin van de Graaf

 AAA

1

13

--

 Joy van Norden

 Parthenon

1

12

--

 Julia Ros

 Parthenon

2

21

--

 Maaike van Tuijl

 Passaat

3

14

--

 Renu Bhugwansing

 Hercules

3

22

--

 Amber van de Merwe

 Hercules

3

31

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Meisjes 2e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Marlijn van Boekel

 Typhoon

4

9

1

 Luka Lieuwen

 AAA

4

19

2

 Lisa Blankenstein

 Hercules

4

20

3

 Jojanneke van Daal

 Spirit

4

22

4

 Lynn Kroek

 AAA

4

33

5

 Sharon de Smoker

 Parthenon

4

42

6

 Larissa Loos

 Typhoon

3

18

--

 Marit Volmer

 Typhoon

2

22

--

 Mirjam de Korte

 Parthenon

1

4

--

 Suzanne Visser

 Parthenon

3

9

--

 Anne Fleur van Dam

 Parthenon

3

19

--

 Debora Hofwegen

 Passaat

3

28

--

 Gabrielle Opmeer

 Passaat

3

3

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Jongens 1e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Tibo Visser

 Parthenon

4

7

1

 Jort Benz

 Spirit

4

11

2

 Silas Struik

 Hercules

4

21

3

 Finn Joosten

 Parthenon

4

30

4

 Twan Nijssen

 Typhoon

4

36

5

 Sven Rosbergen

 Parthenon

4

41

6

 Jos Langenberg

 Spirit

4

46

7

 Rogier Derksen

 Typhoon

4

48

8

 Hristo Vermeer

 Typhoon

4

49

9

 Rafael Koppelaar

 Passaat

4

59

10

 Joost Versluis

 Typhoon

2

29

--

 Tim Westerduin

 Passaat

3

48

--

 Thijmen van der Stelt

 Passaat

3

38

--

 Rein Smallegange

 Passaat

3

32

--

 Jordi Schmid

 Passaat

3

11

--

 Sander van Tuijl

 Passaat

3

14

--

 Arne van der Linde

 Passaat

3

3

--

 Jesse Kouwenhoven

 Parthenon

3

31

--

 Jordy Muller

 Parthenon

2

21

--

 Jesse Hoogewoning

 Typhoon

0

0

--

 Thomas de Ruiter

 Typhoon

0

0

--

 Twan Broers

 Typhoon

0

0

--

 Jairo Todd

 Parthenon

0

0

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Jongens 2e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Thijmen Vogel

 Passaat

4

4

1

 Martijn Ruisbroek

 Passaat

4

10

2

 Lucas Poker

 Typhoon

4

13

3

 Daan Spiljard

 Parthenon

4

17

4

 Milan le Bruin

 Parthenon

4

26

5

 Delano Dresens

 Typhoon

4

32

6

 David Vink

 Passaat

4

32

7

 Owen den Ouden

 Parthenon

4

41

8

 Vincent van Werkhoven

 Typhoon

4

45

9

 Niek Verloop

 Parthenon

2

20

10

 Sander Loos

 Spirit

3

17

11

 Sjors Vlasblom

 Parthenon

1

15

12

 Quinten Giltjes

 Typhoon

1

14

13

 Thijs van Deurzen

 Spirit

3

10

14

 Sebastiaan Willenborg

 Parthenon

1

10

15

 

 

 

 

 

Tussenstand  1500 meter

Categorie:

Junioren D Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Maud Willems

 Parthenon

4

8

1

 Puck van Wiltenburg

 Hercules

4

14

2

 Anouk Zweere

 Typhoon

4

21

3

 Isebrée Al

 Parthenon

4

21

4

 Bente Peele

 Typhoon

4

32

5

 Sylvia Loendersloot

 Hercules

4

40

6

 Bianca Meijer

 Passaat

3

34

7

 Hannah Katif

 Parthenon

3

28

8

 Annelotte Vroon

 Typhoon

3

23

9

 Sanne van Og

 Passaat

3

18

10

 Amber Dekker

 Parthenon

3

8

11

 Enya Hoogewoning

 Typhoon

1

6

12

 Lotte Hagenstein

 Passaat

3

3

13

 Anniek van Boekel

 Typhoon

0

0

14

 Linde Derksen

 Typhoon

0

0

15

 Maxime van der Laan

 Parthenon

0

0

16

 Matti Hitzerd

 Hercules

0

0

17

 

 

 

 

 

Tussenstand  2000 meter

Categorie:

Junioren D Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Diego Groeneveld

 Passaat

4

4

1

 Robert ten Hulzen

 Passaat

4

10

2

 Sam Kraaijeveld

 Passaat

4

13

3

 Aron Blom

 Passaat

4

20

4

 Noah van Asselt

 Parthenon

4

25

5

 Rick Groot

 Parthenon

4

29

6

 Jelle van Lamoen

 Typhoon

4

44

7

 Joury Raaphorst

 Passaat

4

57

8

 Patrick van Rikxoort

 Passaat

3

27

--

 Tijmen van Straten

 Passaat

1

8

--

 Matthijs Hogervorst

 Passaat

2

21

--

 Edward van der Does

 Passaat

1

4

--

 Rein van Houwelingen

 Typhoon

3

31

--

 Remo Loos

 Typhoon

2

28

--

 Oliver Korte

 Typhoon

3

32

--

 Jilles van Schelt

 Typhoon

2

25

--

 Christiaan Korte

 Typhoon

3

10

--

 Jacco Struik

 Typhoon

2

26

--

 Jeroen Schneiders

 Parthenon

3

27

--

 

 

 

 

 

Categorie:

Junioren C Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Fleur Willems

 Parthenon

4

14

1

 Siena Peet

 Passaat

4

19

2

 Nicole Loendersloot

 Hercules

4

21

3

 Nienke Kok

 Typhoon

3

3

--

 Amber van der Heydt

 Parthenon

1

3

--

 Michelle Schmid

 Passaat

3

7

--

 Lindy van den Bout

 Passaat

3

5

--

 

 

 

 

 

Tussenstand  2500 meter

Categorie:

Junioren C Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Niels van Deurzen

 Spirit

4

4

1

 Patrick Loos

 Spirit

4

13

2

 Sjoerd Harrems

 Typhoon

4

13

3

 Jeffrey Croonenberg

 Spirit

4

23

4

 Bijan Jalalian

 Hercules

2

13

5

 Viktor van Tuijl

 Typhoon

2

10

6

 Bart van 't Westende

 Passaat

2

10

7

 Rini Dröge

 Spirit

3

6

8

 

 

 

 

 

Powered By Slats DataPoint