Veldloopcompetitie regio Dordrecht

Tussenstand  600 meter

Categorie:

Pupillen Mini Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Ivy Bhugwansing

 Hercules

3

3

1

 Annemarij van Daal

 Spirit

3

6

2

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen Mini Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Stijn ten Brink

 Hercules

3

4

1

 Dennis van Dijk

 Hercules

3

5

2

 Tristan Wijnhoven

 Passaat

3

9

3

 Chion Craane

 Parthenon

3

12

4

 

 

 

 

 

Tussenstand  1000 meter

Categorie:

Pupillen C Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Thyra van Diemen

 Parthenon

1

2

1

 Amber Bruins Slot

 Parthenon

3

3

2

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen C Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Stef Erkelens

 Parthenon

2

2

1

 Tim Haverkamp

 AAA

3

6

2

 Remco Scheffer

 Hercules

3

9

3

 Jamie Hanselaar

 Typhoon

3

9

4

 Camiel Katif

 Parthenon

2

9

5

 Diede de Jong

 Hercules

2

10

6

 Thijs de Wild

 Typhoon

0

0

7

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen B Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Amber Fritse

 Passaat

3

3

1

 Yasmine van der Linden

 Passaat

3

6

2

 Eva Mol

 Passaat

3

9

3

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen B Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Duane van Dijkhuizen

 Passaat

3

3

1

 Brik van Dusseldorp

 Typhoon

1

7

2

 Tobias Steevensz

 Passaat

3

7

3

 Milan Berghout

 AAA

1

8

4

 Rody Leeuwis

 Passaat

2

9

5

 Jurriaan van Daal

 Spirit

1

10

6

 Quinten van der Elst

 Parthenon

3

10

7

 Rick van de Poel

 Passaat

3

13

8

 Juno Craane

 Parthenon

3

18

9

 Daniel Huijssoon

 Passaat

3

19

10

 Jefta Vroege

 Typhoon

3

23

11

 Thomas Knoop

 Typhoon

0

0

12

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Meisjes 1e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Anna van Heeswijk

 Passaat

3

3

1

 Miranda van Dijk

 Hercules

3

6

2

 Sophie van der Spoel

 Hercules

3

9

3

 Maaike van Tuijl

 Passaat

2

9

4

 Charlotte van Kesteren

 Spirit

2

10

5

 Joy van Norden

 Parthenon

1

12

6

 Caylin van de Graaf

 AAA

1

13

7

 Renu Bhugwansing

 Hercules

2

14

8

 Frouke Benz

 Spirit

3

16

9

 Anneloes Zweere

 Typhoon

3

17

10

 Evianne van Toor

 Typhoon

2

18

11

 Julia Ros

 Parthenon

2

21

12

 Vera Kuipers

 Hercules

3

25

13

 Reve Vischer

 Spirit

3

30

14

 Amber van de Merwe

 Hercules

3

31

15

 Jade Vischer

 Spirit

3

40

16

 Denise Raaphorst

 Passaat

3

41

17

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Meisjes 2e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Gabrielle Opmeer

 Passaat

3

3

1

 Mirjam de Korte

 Parthenon

1

4

2

 Suzanne Visser

 Parthenon

2

7

3

 Marlijn van Boekel

 Typhoon

3

8

4

 Anne Fleur van Dam

 Parthenon

2

12

5

 Larissa Loos

 Typhoon

2

12

6

 Luka Lieuwen

 AAA

3

14

7

 Lisa Blankenstein

 Hercules

3

17

8

 Jojanneke van Daal

 Spirit

3

18

9

 Debora Hofwegen

 Passaat

2

19

10

 Marit Volmer

 Typhoon

2

22

11

 Lynn Kroek

 AAA

3

25

12

 Sharon de Smoker

 Parthenon

3

32

13

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Jongens 1e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Arne van der Linde

 Passaat

2

2

1

 Tibo Visser

 Parthenon

3

5

2

 Jort Benz

 Spirit

3

8

3

 Sander van Tuijl

 Passaat

2

10

4

 Jordi Schmid

 Passaat

3

11

5

 Joost Versluis

 Typhoon

1

16

6

 Silas Struik

 Hercules

3

16

7

 Jordy Muller

 Parthenon

2

21

8

 Rein Smallegange

 Passaat

2

22

9

 Finn Joosten

 Parthenon

3

24

10

 Twan Nijssen

 Typhoon

3

28

11

 Sven Rosbergen

 Parthenon

3

30

12

 Jesse Kouwenhoven

 Parthenon

3

31

13

 Tim Westerduin

 Passaat

2

33

14

 Jos Langenberg

 Spirit

3

34

15

 Thijmen van der Stelt

 Passaat

3

38

16

 Hristo Vermeer

 Typhoon

3

40

17

 Rogier Derksen

 Typhoon

3

41

18

 Rafael Koppelaar

 Passaat

3

45

19

 Jairo Todd

 Parthenon

0

0

20

 Twan Broers

 Typhoon

0

0

21

 Thomas de Ruiter

 Typhoon

0

0

22

 Jesse Hoogewoning

 Typhoon

0

0

23

 

 

 

 

 

Categorie:

Pupillen A Jongens 2e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Thijmen Vogel

 Passaat

3

3

1

 Martijn Ruisbroek

 Passaat

3

6

2

 Thijs van Deurzen

 Spirit

3

10

3

 Sebastiaan Willenborg

 Parthenon

1

10

4

 Lucas Poker

 Typhoon

3

11

5

 Sander Loos

 Spirit

2

12

6

 Daan Spiljard

 Parthenon

3

14

7

 Quinten Giltjes

 Typhoon

1

14

8

 Sjors Vlasblom

 Parthenon

1

15

9

 Milan le Bruin

 Parthenon

3

20

10

 Niek Verloop

 Parthenon

2

20

11

 David Vink

 Passaat

3

24

12

 Delano Dresens

 Typhoon

3

25

13

 Owen den Ouden

 Parthenon

3

32

14

 Vincent van Werkhoven

 Typhoon

3

35

15

 

 

 

 

 

Tussenstand  1500 meter

Categorie:

Junioren D Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Lotte Hagenstein

 Passaat

2

2

1

 Amber Dekker

 Parthenon

2

5

2

 Enya Hoogewoning

 Typhoon

1

6

3

 Maud Willems

 Parthenon

3

6

4

 Puck van Wiltenburg

 Hercules

3

10

5

 Sanne van Og

 Passaat

2

11

6

 Annelotte Vroon

 Typhoon

2

15

7

 Isebrée Al

 Parthenon

3

15

8

 Anouk Zweere

 Typhoon

3

16

9

 Hannah Katif

 Parthenon

2

18

10

 Bianca Meijer

 Passaat

2

22

11

 Bente Peele

 Typhoon

3

23

12

 Sylvia Loendersloot

 Hercules

3

29

13

 Anniek van Boekel

 Typhoon

0

0

14

 Linde Derksen

 Typhoon

0

0

15

 Maxime van der Laan

 Parthenon

0

0

16

 Matti Hitzerd

 Hercules

0

0

17

 

 

 

 

 

Tussenstand  2000 meter

Categorie:

Junioren D Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Diego Groeneveld

 Passaat

3

3

1

 Edward van der Does

 Passaat

1

4

2

 Robert ten Hulzen

 Passaat

3

6

3

 Christiaan Korte

 Typhoon

2

7

4

 Tijmen van Straten

 Passaat

1

8

5

 Sam Kraaijeveld

 Passaat

3

11

6

 Jacco Struik

 Typhoon

1

13

7

 Aron Blom

 Passaat

3

15

8

 Remo Loos

 Typhoon

1

16

9

 Jeroen Schneiders

 Parthenon

2

18

10

 Noah van Asselt

 Parthenon

3

18

11

 Rein van Houwelingen

 Typhoon

2

20

12

 Matthijs Hogervorst

 Passaat

2

21

13

 Rick Groot

 Parthenon

3

23

14

 Oliver Korte

 Typhoon

2

24

15

 Jilles van Schelt

 Typhoon

2

25

16

 Patrick van Rikxoort

 Passaat

3

27

17

 Jelle van Lamoen

 Typhoon

3

34

18

 Joury Raaphorst

 Passaat

3

43

19

 

 

 

 

 

Categorie:

Junioren C Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Nienke Kok

 Typhoon

2

2

1

 Lindy van den Bout

 Passaat

2

3

2

 Amber van der Heydt

 Parthenon

1

3

3

 Michelle Schmid

 Passaat

3

7

4

 Fleur Willems

 Parthenon

3

11

5

 Siena Peet

 Passaat

3

15

6

 Nicole Loendersloot

 Hercules

3

16

7

 

 

 

 

 

Tussenstand  2500 meter

Categorie:

Junioren C Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 

 

 

 

 

 Niels van Deurzen

 Spirit

3

3

1

 Rini Dröge

 Spirit

2

4

2

 Viktor van Tuijl

 Typhoon

1

5

3

 Bijan Jalalian

 Hercules

1

6

4

 Sjoerd Harrems

 Typhoon

3

9

5

 Patrick Loos

 Spirit

3

10

6

 Bart van 't Westende

 Passaat

2

10

7

 Jeffrey Croonenberg

 Spirit

3

17

8

 

 

 

 

 

Powered By Slats DataPoint