av Passaat
Uitslag 1000 meter
Datum: 11-4-2009
Categorie: Pupillen B Jongens

StartNr.

 Naam  Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

           

578 

 Thijs van Deurzen  AV Spirit

03:46,02 

486 

1

524 

 Thijmen Vogel  AV Passaat

03:47,46 

478 

2

579 

 Joris Blom  AV Spirit

03:49,37 

468 

3

554 

 Sander Loos  AV Spirit

04:04,89 

392 

4

625 

 Timo Klijn  Typhoon

04:08,67 

375 

5

522 

 Max Polak  AV Passaat

04:09,39 

371 

6

682 

 Daan Spiljard  Hercules

04:15,26 

346 

7

523 

 David Vink  AV Passaat

04:19,80 

327 

8

621 

 Delano Dresens  Typhoon

04:21,48 

320 

9

706 

 Milan Le Bruin  Hercules

04:23,79 

311 

10

688 

 Sebastiaan Willenborg  Hercules

04:24,30 

309 

11

527 

 Martijn Ruisbroek  AV Passaat

04:24,89 

306 

12

624 

 Thijs Smeekes  Typhoon

04:26,51 

300 

13

717 

 Lucas Poker  Typhoon

04:32,95 

276 

14

620 

 Thom van den Brink  Typhoon

04:35,01 

268 

15

627 

 Max Beets  Typhoon

04:37,11 

260 

16

674 

 Tunde Adesanya  Typhoon

04:50,09 

216 

17

443 

 Tom Romeijn  AAA

04:51,61 

211 

18

597 

 Max den Hoedt  AV Spirit

04:52,32 

208 

19

609 

 Tijn Wempe  Typhoon

04:53,99 

203 

20

622 

 Joppe Boots  Typhoon

04:54,26 

202 

21

552 

 Tomas van Oosten  AV Spirit

04:56,95 

194 

22

491 

 Wessel Boet  Parthenon

04:59,36 

186 

23

452 

 Stijn Lipperts  Hercules

05:14,67 

141 

24

673 

 Lennart Sam  Typhoon

05:23,20 

118 

25

628 

 Maikel van Drenth  Typhoon

05:23,46 

117 

26

630 

 Max van Nieuwenhuijzen  Typhoon

05:28,14 

105 

27

629 

 Joris Verburg  Typhoon

05:38,14 

80 

28

473 

 Sam Berger  Parthenon

DNS 

--

474 

 Jasper van der Heijdt  Parthenon

DNS 

--

506 

 Ramon Bode  Parthenon

DNS 

--

623 

 Luuk van Vliet  Typhoon

DNS 

--

626 

 Kris Vogel  Typhoon

DNS 

--

           
Categorie: Pupillen B Meisjes

StartNr.

 Naam  Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

           

526 

 Gabrielle Opmeer  AV Passaat

04:00,40 

413 

1

652 

 Marlijn van Boekel  Typhoon

04:05,32 

390 

2

475 

 Suzanne Visser  Parthenon

04:05,50 

389 

3

684 

 Camille van de Brug  Hercules

04:13,58 

353 

4

600 

 Lisa Lenferink  AV Spirit

04:25,52 

304 

5

525 

 Lisanne Helmens  AV Passaat

04:27,09 

298 

6

441 

 Luka Lieuwen  AAA

04:29,08 

290 

7

598 

 Elsa de Lange  AV Spirit

04:30,54 

285 

8

691 

 Saskia van der Boor  Hercules

04:33,06 

275 

9

655 

 Marjolein Kroon  Typhoon

04:35,14 

267 

10

658 

 Sterre van Rhee  Typhoon

04:35,26 

267 

10

656 

 Heleen van Nifterik  Typhoon

04:41,09 

246 

12

489 

 Mirjam de Korte  Parthenon

04:41,34 

245 

13

451 

 Lisa Blankenstein  Hercules

04:46,06 

229 

14

439 

 Demi van den Boogaard  AAA

04:48,97 

219 

15

574 

 Ilja Bertrand  AV Spirit

04:50,24 

215 

16

651 

 Angeliki Nastou  Typhoon

04:51,27 

212 

17

553 

 Vicky Vaandrager  AV Spirit

04:52,68 

207 

18

438 

 Britt van den Boogaard  AAA

04:55,73 

197 

19

440 

 Lynn Kroek  AAA

04:56,09 

196 

20

575 

 Linde de Vaan  AV Spirit

05:03,69 

173 

21

602 

 Vera Hofstede  AV Spirit

05:03,61 

173 

21

653 

 Marit Volmer  Typhoon

05:06,75 

164 

23

442 

 Iris de Gier  AAA

05:11,68 

149 

24

462 

 Pien Baanvinger  Hercules

05:13,66 

144 

25

657 

 Nina den Haan  Typhoon

05:16,64 

136 

26

601 

 JoviŽnne Elean  AV Spirit

05:28,28 

105 

27

551 

 Tinka CŲp  AV Spirit

05:31,46 

96 

28

576 

 Esther van der Hoeven  AV Spirit

05:41,86 

71 

29

449 

 Pheben Teffra  Hercules

05:44,92 

64 

30

577 

 Nalini Jagram  AV Spirit

06:12,87 

31

450 

 Shannon Hogeland  Hercules

DNS 

--

490 

 Jessy Hard  Parthenon

DNS 

--

596 

 Inger Bresser  AV Spirit

DNS 

--

599 

 FabiŽnne Monster  AV Spirit

DNS 

--

654 

 Elle van de Run  Typhoon

DNS 

--

676 

 Larissa Loos  Typhoon

DNS 

--

           
Categorie: Pupillen A Jongens 1e jaars

StartNr.

 Naam  Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

           

528 

 Robert ten Hulzen  AV Passaat

03:36,62 

539 

1

532 

 Diego Groeneveld  AV Passaat

03:36,61 

539 

1

534 

 Sam Kraaijeveld  AV Passaat

03:41,46 

511 

3

713 

 Lukas Struik  Hercules

03:45,02 

492 

4

531 

 Mitchell Fritse  AV Passaat

03:50,09 

464 

5

453 

 Roelof Blommaert  Hercules

03:53,25 

448 

6

530 

 Aron Blom  AV Passaat

03:55,48 

437 

7

479 

 Rick Groot  Parthenon

03:58,57 

422 

8

558 

 Thijs de Jongh  AV Spirit

04:00,37 

413 

9

583 

 Jarek Bertrand  AV Spirit

04:15,02 

347 

10

631 

 Oliver Korte  Typhoon

04:17,33 

337 

11

634 

 Rein van Houwelingen  Typhoon

04:18,48 

332 

12

557 

 Sven Markesteijn  AV Spirit

04:26,34 

301 

13

454 

 Shardon Michel  Hercules

04:30,12 

286 

14

495 

 Mark Buitink  Parthenon

04:31,35 

281 

15

709 

 Max Breedveld  Hercules

04:32,00 

279 

16

556 

 Orion de Jongh  AV Spirit

04:32,55 

277 

17

463 

 Joshua Stam  Hercules

04:35,75 

265 

18

635 

 Cornťe Brussť  Typhoon

04:38,33 

256 

19

693 

 Espen Sturm  Hercules

04:40,08 

250 

20

632 

 Robbin van Eeden  Typhoon

04:47,57 

224 

21

493 

 Richard van Oeveren  Parthenon

00:00,00 

--

494 

 Julian de Bruijn  Parthenon

DNS 

--

533 

 Matthijs Hogervorst  AV Passaat

00:00,00 

--

535 

 Joury Raaphorst  AV Passaat

DNS 

--

581 

 Mathijs van Neck  AV Spirit

00:00,00 

--

633 

 Lamar Advocaat  Typhoon

00:00,00 

--

636 

 Jilles van Schelt  Typhoon

DNS 

--

672 

 Bastiaan Gebbink  Typhoon

DNS 

--

           
Categorie: Pupillen A Meisjes 1e jaars

StartNr.

 Naam  Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

           

710 

 Mirte Kok  Hercules

03:51,11 

459 

1

478 

 Amber Dekker  Parthenon

03:54,61 

441 

2

476 

 Maud Willems  Parthenon

03:56,00 

434 

3

560 

 Marit Apon  AV Spirit

03:59,34 

418 

4

536 

 Lotte Hagenstein  AV Passaat

04:02,11 

405 

5

686 

 Hilde den Engelsen  Hercules

04:02,22 

404 

6

685 

 Puck van Wiltenburg  Hercules

04:05,70 

388 

7

697 

 Ronja van Berkum  Hercules

04:13,43 

354 

8

660 

 Bente Peele  Typhoon

04:16,21 

342 

9

661 

 Ruth Helderman  Typhoon

04:17,51 

336 

10

559 

 Ilse van Oosten  AV Spirit

04:20,75 

323 

11

582 

 Sanne Vlaanderen  AV Spirit

04:21,20 

321 

12

711 

 Julia Rijsdijk  Hercules

04:26,77 

299 

13

537 

 Ymke de Kock  AV Passaat

04:28,36 

293 

14

492 

 Maxime van der Laan  Parthenon

04:34,70 

269 

15

555 

 Casey de Graaff  AV Spirit

04:42,17 

242 

16

580 

 Annefleur Mourits  AV Spirit

04:48,89 

220 

17

717 

 Lisanne Marks  AV Passaat

04:52,74 

207 

18

496 

 Kimberley Bruins Slot  Parthenon

04:59,99 

184 

19

680 

 Noor van de Donck  Typhoon

05:02,96 

175 

20

716 

 Julia de Boon  Typhoon

05:08,02 

160 

21

538 

 Lean Schotting  AV Passaat

05:15,60 

138 

22

692 

 Sylvia Loendersloot  Hercules

05:16,67 

135 

23

539 

 Rosanna Toma  AV Passaat

05:18,11 

131 

24

663 

 Rabia Cardak  Typhoon

05:27,20 

107 

25

455 

 Marith Attasio  Hercules

05:43,77 

67 

26

477 

 Isebrťe Al  Parthenon

00:00,00 

--

480 

 Nina Pusic  Parthenon

00:00,00 

--

497 

 Brechtje van Helden  Parthenon

DNS 

--

659 

 Sofie Derksen  Typhoon

00:00,00 

--

662 

 Enya Hoogewoning  Typhoon

00:00,00 

--

664 

 Anne Venderbos  Typhoon

00:00,00 

--

665 

 Linde Derksen  Typhoon

DNS 

--

696 

 Danielle de Vries  Hercules

00:00,00 

--

           
Categorie: Pupillen A Jongens 2e jaars

StartNr.

 Naam  Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

           

540 

 Maurits van Halderen  AV Passaat

03:41,40 

512 

1

689 

 Nick van Dijk  Hercules

03:43,31 

501 

2

644 

 Christiaan Korte  Typhoon

03:47,41 

479 

3

541 

 Tijmen van Straten  AV Passaat

03:50,36 

463 

4

567 

 Kay Geerlings  AV Spirit

03:51,89 

455 

5

529 

 Bart Erckens  AV Passaat

03:52,72 

451 

6

562 

 Michiel de Kwaadsteniet  AV Spirit

03:54,80 

440 

7

501 

 Noah van Asselt  Parthenon

03:55,44 

437 

8

508 

 Dylan Huisman  AV Passaat

04:05,96 

387 

9

642 

 Lars Stevens  Typhoon

04:06,41 

385 

10

687 

 Taco den Boer  Hercules

04:10,40 

367 

11

605 

 Gijs de Groot  AV Spirit

04:13,71 

352 

12

503 

 Daan de Korte  Parthenon

04:18,71 

331 

13

564 

 Vince Goudswaard  AV Spirit

04:22,26 

317 

14

542 

 Sietse Visser  AV Passaat

04:22,49 

316 

15

675 

 Remo Loos  Typhoon

04:26,18 

301 

16

561 

 Ramon van Aert  AV Spirit

04:31,54 

281 

17

641 

 Damian Dresens  Typhoon

04:42,42 

241 

18

639 

 Jacco Struik  Typhoon

04:42,73 

240 

19

606 

 Remco Besseling  AV Spirit

04:44,26 

235 

20

484 

 Jeroen Schneiders  Parthenon

04:52,13 

209 

21

637 

 Pepijn Marskamp  Typhoon

04:57,44 

192 

22

707 

 Mees Le Bruin  Hercules

04:59,44 

186 

23

705 

 Matthijs van der Sijde  Hercules

04:59,72 

185 

24

640 

 Ruben Volmer  Typhoon

05:07,78 

161 

25

715 

 Don Reichwein  AV Passaat

05:52,60 

46 

26

483 

 Thomas Plomp  Parthenon

DNS 

--

498 

 Stan Nispeling  Parthenon

DNS 

--

638 

 Thijmen Meulenbroek  Typhoon

DNS 

--

643 

 Elroy Struik  Typhoon

DNS 

--

           
Categorie: Pupillen A Meisjes 2e jaars

StartNr.

 Naam  Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

           

666 

 Anniek van Boekel  Typhoon

03:33,23 

560 

1

667 

 Anouk Zweere  Typhoon

03:57,87 

425 

2

699 

 Alies van Berkum  Hercules

04:02,89 

401 

3

544 

 Diane Vink  AV Passaat

04:05,62 

388 

4

563 

 Sanne Kooij  AV Spirit

04:11,22 

363 

5

690 

 Naomi Wiegel  Hercules

04:14,05 

351 

6

669 

 Merel Oostdam  Typhoon

04:15,71 

344 

7

543 

 Laura Verhoeven  AV Passaat

04:20,38 

324 

8

668 

 Annelotte Vroon  Typhoon

04:20,40 

324 

8

566 

 Serena Luijendijk  AV Spirit

04:23,49 

312 

10

482 

 Alyssia Mol  Parthenon

04:25,08 

306 

11

481 

 Anouk Joosten  Parthenon

04:26,53 

300 

12

585 

 Esmee van Wingerden  AV Spirit

04:27,37 

297 

13

505 

 Benthe van Heumen  Parthenon

04:45,60 

231 

14

444 

 Jacky van den Boogaard  AAA

04:50,85 

213 

15

678 

 Annemieke Verhoek  AV Passaat

04:54,51 

201 

16

588 

 Loes Dekker  AV Spirit

04:57,27 

193 

17

464 

 Lotje Baanvinger  Hercules

04:59,37 

186 

18

565 

 Yamilla Poort  AV Spirit

05:01,29 

180 

19

502 

 Caitlin Dekkers  Parthenon

05:07,38 

162 

20

500 

 Laura Kennedie  Parthenon

05:08,08 

160 

21

485 

 Hannah Katif  Parthenon

DNS 

--

499 

 Chantal de Bruijn  Parthenon

DNS 

--

504 

 Mirjam de Beus  Parthenon

DNS 

--

584 

 Sacha van Egmond  AV Spirit

DNS 

--

586 

 Rosanne Kegel  AV Spirit

DNS 

--

587 

 Fleur Jagram  AV Spirit

DNS 

--

589 

 Merel de Vaan  AV Spirit

DNS 

--

603 

 Perla Castillion  AV Spirit

DNS 

--

604 

 Tessa Nieuwenhuizen  AV Spirit

DNS 

--

670 

 Anna ZoŽ Moritz  Typhoon

DNS 

--

695 

 Marissa van Driel  Hercules

DNS 

--

           
Powered By Slats DataPoint


Ik gebruik de gratis versie van SPAMfighter
Wij zijn een gemeenschap van 6 miljoen gebruikers in strijd tegen spam.
19733 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.
De Professionele versie heeft deze voetnoot niet.