knau
 


4e wedstrijd regioveldloopcomp. bij AAA

Uitslag 600 meter

Datum:

7-2-2009

cat:

Pupillen Mini Meisjes

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

280 

 Yasmine van der Linden

 AV Passaat

04:12,8 

1

279 

 Annemieke Wijnhoven

 AV Passaat

06:39,3 

2

Uitslag 1100 meter

Datum:

7-2-2009

cat:

Pupillen C Jongens

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

287 

 Arne van der Linde

 AV Passaat

04:55,4 

1

283 

 Finn Joosten

 Parthenon

05:13,4 

2

285 

 Sander van Tuijl

 AV Passaat

05:19,2 

3

 Jesse Hoogewoning

 Typhoon

05:35,9 

4

431 

 Cisqo Strijk

 Typhoon

05:51,9 

5

288 

 Auke Roest

 Typhoon

05:59,6 

6

303 

 Jarno Jansen

 AV Spirit

06:09,6 

7

427 

 Ward van Sintmaartensdijk

 AV Spirit

06:12,5 

8

289 

 Rogier Derksen

 Typhoon

06:42,6 

9

282 

 Melvin van Middelkoop

 AAA

07:19,5 

10 

10

281 

 Job Roodselaar

 AAA

07:27,7 

11 

11

cat:

Pupillen C Meisjes

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

291 

 Lieve Deckers

 AAA

05:42,3 

1

292 

 Eri van Berkum

 Hercules

05:49,8 

2

290 

 Miranda van Dijk

 AAA

05:54,4 

3

294 

 Maaike van Tuijl

 AV Passaat

06:11,0 

4

293 

 Sanne Pusic

 Parthenon

06:37,2 

5

Uitslag 1500 meter

cat:

Pupillen B Jongens

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

423 

 Thijmen Vogel

 AV Passaat

05:49,6

1

1

304 

 Thijs van Deurzen

 AV Spirit

05:54,4 

2

2

302 

 Joris Blom

 AV Spirit

05:58,6 

3

3

301 

 Max Polak

 AV Passaat

06:21,8 

4

4

295 

 Daan Spiljard

 Hercules

06:27,6 

5

5

300 

 Martijn Ruisbroek

 AV Passaat

06:37,3 

6

6

299 

 Jasper van der Heijdt

 Parthenon

06:38,5 

7

7

306 

 Lucas Poker

 Typhoon

07:00,1 

8

8

298 

 Noah Katif

 Parthenon

07:23,9 

9

9

307 

 Tunde Adesanya

 Typhoon

07:28,8 

10

10

305 

 Thom van den Brink

 Typhoon

07:43,3 

11

11

308 

 Maikel van Drenth

 Typhoon

09:28,2 

12

12

cat:

Pupillen B Meisjes

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

312 

 Gabrielle Opmeer

 AV Passaat

06:02,9 

1

315 

 Marlijn van Boekel

 Typhoon

06:29,7 

2

311 

 Mirjam de Korte

 Parthenon

06:48,1 

3

318 

 Marjolein Kroon

 Typhoon

07:12,2 

4

310 

 Luka Lieuwen

 AAA

07:18,8 

5

314 

 Larissa Loos

 Typhoon

07:29,0 

6

316 

 Marit Volmer

 Typhoon

07:54,0 

7

309 

 Lynn Kroek

 AAA

08:11,6 

8

313 

 Nour Boujenzar

 AV Passaat

08:34,0 

9

317 

 Nina den Haan

 Typhoon

08:41,7 

10 

10

432 

 Esther van der Hoeven

 AV Spirit

09:42,5 

11 

11

cat:

Pupillen A Jongens 1e jaars

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

324 

 Robert ten Hulzen

 AV Passaat

05:30,0 

1

326 

 Diego Groeneveld

 AV Passaat

05:38,0 

2

360 

 Sam Kraaijeveld

 AV Passaat

05:51,1 

3

328 

 Aron Blom

 AV Passaat

05:59,0 

4

321 

 Rick Groot

 Parthenon

06:21,1 

5

367 

 Rein van Houwelingen

 Typhoon

06:28,0 

6

323 

 Bjorn van der Starre

 AV Passaat

07:11,7 

7

365 

 Jelle van Lamoen

 Typhoon

07:17,2 

8

322 

 Raid al Galeely

 Parthenon

10:39,0 

9

cat:

Pupillen A Meisjes 1e jaars

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

342 

 Lotte Hagenstein

 AV Passaat

06:10,5 

1

341 

 Amber Dekker

 Parthenon

06:23,5 

2

333 

 Puck van Wiltenburg

 Hercules

06:34,4 

3

344 

 Ruth Helderman

 Typhoon

06:43,3 

4

331 

 Hilde den Engelsen

 Hercules

06:51,1 

5

337 

 Isebrée Al

 Parthenon

06:58,1 

6

335 

 Ronja van Berkum

 Hercules

07:00,0 

7

343 

 Sofie Derksen

 Typhoon

07:13,1 

8

338 

 Nina Pusic

 Parthenon

07:24,1 

9

336 

 Kimberly Bruins Slot

 Parthenon

08:22,2 

10 

10

334 

 Sylvia Loendersloot

 Hercules

08:49,9 

11 

11

355 

 Rosanna Toma

 AV Passaat

09:25,5 

12 

12

346 

 Enya Hoogewoning

 Typhoon

09:37,7 

13 

13

cat:

Pupillen A Jongens 2e jaars

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

356 

 Tijmen van Straten

 AV Passaat

05:41,1 

1

359 

 Maurits van Halderen

 AV Passaat

05:47,1 

2

349 

 Noah van Asselt

 Parthenon

05:57,4 

3

361 

 Michiel de Kwaadsteniet

 AV Spirit

06:08,3 

4

350 

 Daan de Korte

 Parthenon

06:36,4 

5

354 

 Jeroen Schneiders

 Parthenon

07:00,4 

6

358 

 Dylan Huisman

 AV Passaat

07:10,0 

7

362 

 Ramon van Aert

 AV Spirit

07:29,7 

8

357 

 Don Reichwein

 AV Passaat

08:50,0 

9

cat:

Pupillen A Meisjes 2e jaars

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

372 

 Anniek van Boekel

 Typhoon

05:21,4 

1

373 

 Anouk Zweere

 Typhoon

06:08,9 

2

374 

 Anna Zoë Moritz

 Typhoon

06:16,4 

3

430 

 Annelotte Vroon

 Typhoon

06:43,9 

4

369 

 Benthe van Heumen

 Parthenon

07:13,6 

5

368 

 Hannah Katif

 Parthenon

07:46,6 

6

Datum:

7-2-2009

cat:

Junioren D Meisjes

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

418 

 Nienke Kok

 Typhoon

05:35,6 

1

385 

 Iréne Groot

 Parthenon

05:41,8 

2

404 

 Lindy van den Bout

 AV Passaat

05:44,1 

3

406 

 Elaina Toma

 AV Passaat

06:07,3 

4

405 

 Michelle van der Wens

 AV Passaat

06:09,7 

5

401 

 Michelle Schmid

 AV Passaat

06:15,1 

6

390 

 Carian Kraaijeveld

 Parthenon

06:15,5 

7

382 

 Nicole Loendersloot

 Hercules

06:17,7 

8

386 

 Amber van der Heijdt

 Parthenon

06:18,2 

9

402 

 Siena Peet

 AV Passaat

06:19,5 

10 

10

400 

 Laura van Tuijl

 AV Passaat

06:28,4 

11 

11

407 

 Pricilla Huisman

 AV Passaat

06:39,6 

12 

12

389 

 Nowel van Doorne

 Parthenon

06:44,0 

13 

13

387 

 Kim Helmstrijd

 Parthenon

06:49,0 

14 

14

419 

 Tonny Benjaminse

 Typhoon

06:52,2 

15 

15

Uitslag 2200 meter

Datum:

7-2-2009

cat:

Junioren D Jongens

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

375 

 Floris Koops

 Hercules

09:04,1 

1

408 

 Yoram Polak

 AV Passaat

09:32,1 

2

399 

 Dion Cirk

 AV Passaat

09:43,1 

3

391 

 Dion Gerritsen

 Parthenon

10:00,5 

4

422 

 Viktor van Tuijl

 Typhoon

10:06,9 

5

413 

 Niels van Deurzen

 AV Spirit

10:07,9 

6

377 

 Nick van de Graaf

 Hercules

10:25,7 

7

420 

 Marc van den Brink

 Typhoon

10:27,9 

8

381 

 Koen Hubregtse

 Hercules

10:29,4 

9

376 

 Thomas Wüst

 Hercules

10:31,4 

10 

10

380 

 Djordy van Ringelesteijn

 Hercules

10:42,6 

11 

11

395 

 Thomas Smit

 Parthenon

10:54,7 

12 

12

421 

 Sjoerd Harrems

 Typhoon

11:02,9 

13 

13

379 

 Bijan Jalalian

 Hercules

11:12,2 

14 

14

378 

 Bart Impens

 Hercules

11:13,9 

15 

15

433 

 Koen van der Hoeven

 AV Spirit

11:47,6 

16 

16

393 

 Silvan Naaktgeboren

 Parthenon

13:53,1 

17 

17

cat:

Junioren C Meisjes

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

410 

 Julie van den Bout

 AV Passaat

09:22,2 

1

409 

 Esmee Boer

 AV Passaat

10:33,0 

2

416 

 Daphne van der Vorm

 AV Spirit

10:54,1 

3

397 

 Chloë den Engelsen

 Parthenon

11:33,4 

4

417 

 Peggy van der Have

 AV Spirit

13:18,7 

5

Uitslag 3300 meter

Datum:

7-2-2009

cat:

Junioren C Jongens

StartNr.

 Naam

 Vereniging

Prestatie

Punten

Uitslag

424 

 Lars Gerritsen

 Hercules

13:48,8 

1

396 

 Sebastiaan Beneken

 Parthenon

14:20,4 

2

384 

 Christiaan Weijschedé

 Parthenon

14:26,0 

3

 Veldloopcompetitie regio Dordrecht 2008-2009

tussenstand  600 meter

Categorie:

Pupillen Mini Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Amber Fritse

 AV Passaat

3

3

1

 Yasmine van der Linden

 AV Passaat

3

5

2

 Annemieke Wijnhoven

 AV Passaat

4

7

3

tussenstand  1000 meter

Categorie:

Pupillen C Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Arne van der Linde

 AV Passaat

4

3

1

 Sander van Tuijl

 AV Passaat

4

8

2

 Finn Joosten

 Parthenon

4

8

3

 Ward van Sintmaartensdijk

 AV Spirit

4

15

4

 Auke Roest

 Typhoon

4

17

5

 Rogier Derksen

 Typhoon

4

23

6

 Melvin van Middelkoop

 AAA

4

28

7

 Job Roodselaar

 AAA

4

31

8

Categorie:

Pupillen C Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Lieve Deckers

 AAA

3

3

1

 Eri van Berkum

 Hercules

4

5

2

 Miranda van Dijk

 AAA

4

8

3

 Maaike van Tuijl

 AV Passaat

4

10

4

Categorie:

Pupillen B Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Thijs van Deurzen

 AV Spirit

4

3

1

 Thijmen Vogel

 AV Passaat

4

5

2

 Joris Blom

 AV Spirit

4

10

3

 Max Polak

 AV Passaat

4

10

4

 Daan Spiljard

 Hercules

3

15

5

 Martijn Ruisbroek

 AV Passaat

4

17

6

 Lucas Poker

 Typhoon

3

21

7

 Noah Katif

 Parthenon

4

22

8

 Jasper van der Heijdt

 Parthenon

4

23

9

 Tunde Adesanya

 Typhoon

3

30

10

 Thom van den Brink

 Typhoon

4

31

11

Categorie:

Pupillen B Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Gabrielle Opmeer

 AV Passaat

4

3

1

 Marlijn van Boekel

 Typhoon

4

5

2

 Mirjam de Korte

 Parthenon

3

8

3

 Marjolein Kroon

 Typhoon

4

12

4

 Luka Lieuwen

 AAA

4

12

5

 Larissa Loos

 Typhoon

4

17

6

 Marit Volmer

 Typhoon

4

21

7

 Lynn Kroek

 AAA

4

21

8

 Nour Boujenzar

 AV Passaat

3

25

9

 Nina den Haan

 Typhoon

4

27

10

 Esther van der Hoeven

 AV Spirit

3

31

11

Categorie:

Pupillen A Jongens 1e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Robert ten Hulzen

 AV Passaat

4

3

1

 Diego Groeneveld

 AV Passaat

4

6

2

 Sam Kraaijeveld

 AV Passaat

4

8

3

 Mitchell Fritse

 AV Passaat

3

12

4

 Aron Blom

 AV Passaat

4

15

5

 Rick Groot

 Parthenon

4

16

6

 Matthijs Hogervorst

 AV Passaat

3

19

7

 Rein van Houwelingen

 Typhoon

4

21

8

 Bjorn van der Starre

 AV Passaat

4

25

9

 Jelle van Lamoen

 Typhoon

3

29

10

Categorie:

Pupillen A Meisjes 1e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Lotte Hagenstein

 AV Passaat

3

4

1

 Puck van Wiltenburg

 Hercules

4

9

2

 Ruth Helderman

 Typhoon

3

10

3

 Amber Dekker

 Parthenon

3

10

4

 Ronja van Berkum

 Hercules

3

14

5

 Linde Derksen

 Typhoon

3

15

6

 Isebrée Al

 Parthenon

4

18

7

 Hilde den Engelsen

 Hercules

3

19

8

 Bente Peele

 Typhoon

3

21

9

 Nina Pusic

 Parthenon

4

25

10

 Sofie Derksen

 Typhoon

4

26

11

 Mirjam Impens

 Hercules

3

31

12

 Kimberly Bruins Slot

 Parthenon

4

34

13

 Enya Hoogewoning

 Typhoon

3

35

14

 Sylvia Loendersloot

 Hercules

4

38

15

 Matti Hitzerd

 Hercules

3

41

16

 Rosanna Toma

 AV Passaat

3

44

17

Categorie:

Pupillen A Jongens 2e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Tijmen van Straten

 AV Passaat

4

3

1

 Maurits van Halderen

 AV Passaat

4

6

2

 Noah van Asselt

 Parthenon

4

8

3

 Michiel de Kwaadsteniet

 AV Spirit

4

12

4

 Daan de Korte

 Parthenon

3

17

5

 Mark van Atten

 Parthenon

3

18

6

 Jeroen Schneiders

 Parthenon

4

20

7

 Remo Loos

 Typhoon

3

21

8

 Dylan Huisman

 AV Passaat

4

21

9

 Don Reichwein

 AV Passaat

4

30

10

 Ramon van Aert

 AV Spirit

3

31

11

Categorie:

Pupillen A Meisjes 2e jaars

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Anniek van Boekel

 Typhoon

3

3

1

 Alies van Berkum

 Hercules

3

6

2

 Anouk Zweere

 Typhoon

4

7

3

 Anna Zoë Moritz

 Typhoon

3

11

4

 Annelotte Vroon

 Typhoon

4

12

5

 Benthe van Heumen

 Parthenon

3

16

6

 Hannah Katif

 Parthenon

4

19

7

tussenstand  1500 meter

Categorie:

Junioren D Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Nienke Kok

 Typhoon

4

3

1

 Iréne Groot

 Parthenon

4

6

2

 Lindy van den Bout

 AV Passaat

4

9

3

 Elaina Toma

 AV Passaat

4

12

4

 Michelle Schmid

 AV Passaat

3

17

5

 Michelle van der Wens

 AV Passaat

4

18

6

 Carian Kraaijeveld

 Parthenon

4

21

7

 Amber van der Heijdt

 Parthenon

3

22

8

 Siena Peet

 AV Passaat

4

25

9

 Nowel van Doorne

 Parthenon

4

26

10

 Pricilla Huisman

 AV Passaat

4

29

11

 Nicole Loendersloot

 Hercules

4

30

12

 Laura van Tuijl

 AV Passaat

4

32

13

 Rachèl Kooistra

 AV Passaat

3

35

14

 Kim Helmstrijd

 Parthenon

4

40

15

tussenstand  2000 meter

Categorie:

Junioren D Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Floris Koops

 Hercules

4

3

1

 Yoram Polak

 AV Passaat

4

6

2

 Dion Cirk

 AV Passaat

3

9

3

 Dion Gerritsen

 Parthenon

3

12

4

 Viktor van Tuijl

 Typhoon

4

15

5

 Niels van Deurzen

 AV Spirit

4

18

6

 Marc van den Brink

 Typhoon

4

20

7

 Koen Hubregtse

 Hercules

4

26

8

 Thomas Wüst

 Hercules

4

26

9

 Sjoerd Harrems

 Typhoon

4

27

10

 Djordy van Ringelesteijn

 Hercules

3

27

11

 Thomas Smit

 Parthenon

3

31

12

 Jasper Sterrenburg

 AV Passaat

3

39

13

 Bijan Jalalian

 Hercules

4

40

14

 Nick van de Graaf

 Hercules

4

41

15

 Koen van der Hoeven

 AV Spirit

3

44

16

 Jeffrey Croonenberg

 AV Spirit

3

45

17

 Bart Impens

 Hercules

4

45

18

 Silvan Naaktgeboren

 Parthenon

3

53

19

Categorie:

Junioren C Meisjes

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Julie van den Bout

 AV Passaat

4

3

1

 Daphne van der Vorm

 AV Spirit

4

6

2

 Esmee Boer

 AV Passaat

4

8

3

 Chloë den Engelsen

 Parthenon

4

13

4

 Mariska Wüst

 Hercules

3

13

5

 Peggy van der Have

 AV Spirit

4

17

6

tussenstand  2500 meter

Categorie:

Junioren C Jongens

 Naam

 Vereniging

 Wedstrijden 

Punten

Uitslag

 Lars Gerritsen

 Hercules

3

3

1

 Sebastiaan Beneken

 Parthenon

3

5

2

 Christiaan Weijschedé

 Parthenon

4

7

3

 Joeri Schreijer

 AV Spirit

3

10

4

Powered By Slats DataPoint