Baankalender voor de regio Dordrecht 2010. Inclusief (voor zover bekend) de (landelijke) competities, 
nationale kalender en regionale indoorwedstrijden van januari 2010 tot en met maart 2011.
2010
datum vereniging naam wedstrijd categorieën bijzonderheden
jan        
9 Regio Dordrecht Regio indoor (losse nrs.) jun. ABC/sen./masters indoorwedstrijd
febr        
6+7 AV'34? Apeldoorn NK Indoor  senioren  
13 Regio Dordrecht Regio indoor (meerkamp) pupillen/junioren D indoorwedstrijd
13 AV'34? Apeldoorn NK Indoor  studenten  
14 AV'34? Apeldoorn NK Indoor  masters  
20+21 AV'34? Apeldoorn NK Indoor (meerkamp) senioren  
27+28 AV'34? Apeldoorn NK Indoor  junioren A/B  
mrt        
6 Hercules/Parthenon Meerkamp junioren BCD indoorwedstrijd
27 Hercules/Parthenon Clubkampioenschappen alle  
27 Passaat  Openingswedstrijd alle  
april        
3 Passaat Pupillencompetitie pupillen 1e wedstrijd
7 Spirit Avondinstuif jun. /senioren/masters  
10 Hercules/Parthenon Schoolatletiek   schooljeugd
12 AAA Avondinstuif besloten wedstrijd  
15 Spirit Rinus in ’t Veldbokaal jun. /senioren/masters 1e wedstrijd
16 Typhoon Schoololympiade uitgestelde wedstrijd 2009 schooljeugd
18 AAV ´36?? Competitie junioren A junioren A poule 13
18 Leiden Atletiek?? Competitie masters masters poule 21
24 Typhoon Competitie junioren CD junioren CD poule 519
25 Hercules/Parthenon Competitie senioren (alle) senioren (derde divisie) poule 36
25 Altis Competitie senioren (alle) senioren (tweede divisie) poule 33
mei        
9 Spado Competitie senioren (alle) senioren (derde divisie) poule 36
9 Atverni Competitie senioren (alle) senioren (tweede divisie) poule 33
13 Typhoon Attema recordwedstrijd junioren ABCD  
13+14 Nijmegen Atletiek NK studenten studenten  
15 De Spartaan (Lisse) Ter Specke Bokaal senioren SPAR Baancircuit
16 Oss'78 Competitie junioren B junioren B poule 43
20 Spirit Rinus in ’t Veldbokaal jun. /senioren/masters 2e wedstrijd
22 Spirit Pupillencompetitie pupillen 2e wedstrijd
22 Passaat Schoolatletiek   schooljeugd
22 Hollandia (Hoorn) Flynth Recordwedstrijden senioren SPAR Baancircuit
?? ?? Special Olympics A-atleten  
23 HAC (Helmond) NK 10000 meter;5000 meter masters/senioren/JA; MA  
23+24 NOP (Emmeloord) NK meerkamp junioren A/senioren  
26 Nijmegen Atletiek Nijmegen Globals Athletics senioren  
29 ACW'66 Competitie junioren CD junioren CD poule 519
29 Eindhoven Atletiek NK Kogelslingeren masters  
29+30 De Sperwers (Emmen) NK aangepast sporten A-atleten  
30 Eindhoven Atletiek NK werpvijfkamp masters  
30 St.FBKG (Hengelo) FBK-Games senioren  
juni        
4 Typhoon Contactwedstrijd jun. AB/sen. /masters avondwedstrijd/instuif 
5 Delta Sport (Zierikzee) 5 Regio-ontmoeting pupillen/junioren CD op uitnodiging
5+6 St.NCG (Stadskanaal) Nelli Cooman Games alle  
6 THOR Competitie senioren (alle) senioren (derde divisie) poule 36
6 Sparta Competitie senioren (alle) senioren (tweede divisie) poule 33
6 Unitas Competitie NK teams senioren (eredivisie)  
12 AAA Schoolatletiek   schooljeugd
12 Spirit Open wedstrijd alle  
12 Leiden Atletiek ASICS Gouden Spike senioren SPAR Baancircuit
12+13 Scorpio (Oosterhout) NK masters masters  
13 GM (Best) Competitie junioren B junioren B poule 43
19 Scheldesport Competitie junioren CD junioren CD gebiedsfinale
20 AV'40 Competitie junioren A junioren A poule 13
20 Atledo Competitie masters masters poule 21
20 Flevo Delta (Dronten) Jeugdatletiekdag pupillen en junioren D  
23 Spirit Avondinstuif jun. /senioren/masters  
25 Typhoon Ultraloop senioren  
26 Hercules/Parthenon Pupillencompetitie pupillen 3e wedstrijd
25/27 PEC (Zwolle) NK junioren AB junioren AB  
30 St.Papendal Games Papendal Games senioren  
juli        
3 De Keien (Uden) Keien Meeting senioren SPAR Baancircuit
10 KBC (Heusden/Zolder B) Nacht van de Atletiek junioren/senioren??  
11 Eindhoven Atletiek Open Eindhovense senioren SPAR Baancircuit
15/24 EK Atletiek Masters Nyíregyháza (Hongarije) masters  
17+18 Phanos (Amsterdam) NK senioren senioren  
19/25 WK Junioren Moncton (Canada) junioren AB??  
27/31 EK Atletiek Barcelona (Spanje) senioren  
aug        
1 EK Atletiek Barcelona (Spanje) senioren  
7 Phanos (Amsterdam) Amsterdam Open junioren CD/senioren  
27 Brussel (B) Memorial Van Damme senioren  
28 Passaat  Open wedstrijd alle  
28 Sprint (Breda) Track Meeting senioren SPAR Baancircuit
28+29 Clytoneus (Woerden) Int. meerk./NK 20km Snelw. junioren AB/senioren  
29+30? AAC (Amsterdam) C-spelen junioren C  
sep        
4 AAA Pupillencompetitie pupillen 4e wedstrijd
5 ?? Competitie junioren A junioren A landelijke finale
11 ??? Competitie junioren CD junioren CD (M1/J2) landelijke finale
11 ??? Competitie junioren CD junioren CD (J1/M2) landelijke finale
12 ??? Competitie masters masters landelijke finale
12 ??? Competitie junioren B junioren B landelijke finale
12 GAC (Hilversum) Arena Games senioren SPAR Baancircuit
?? ?? Junioren C interland junioren C  
18 Typhoon Pupillencompetitie pupillen 5e wedstrijd
18+19 GAC (Gemert) NK meerkampen/Nat.meerk. junioren B/junioren CD  
19 ??? Competitie senioren (alle) senioren land. finale (prom./degr.)
24+25 Passaat  Clubkampioenschappen alle  
24+25 Typhoon Clubkampioenschappen alle  
25+26 Startbaan (A'veen) NK Estafettes alle  
okt        
1 Typhoon Schoololympiade   schooljeugd
2+3 Hercules/Parthenon Clubkampioenschappen alle  
2+3 Spirit/Energie Clubkampioenschappen alle  
30 Hercules/Parthenon Recordindoorwedstrijd Junioren C en hoger?? indoorwedstrijd
nov        
13 AAA Meerkamp?? VB atleten indoorwedstrijd
27 Hercules/Parthenon Meerkamp pupillen indoorwedstrijd
2011
jan        
8 Regio Dordrecht Regio indoor (losse nrs.) jun. ABC/sen./masters  
febr        
12 Regio Dordrecht Regio indoor (meerkamp) pupillen/junioren D  
mrt        
5 Hercules/Parthenon Meerkamp junioren BCD  
26 Hercules/Parthenon Clubkampioenschappen alle  
26 Passaat  Openingswedstrijd alle  
Voorlopig gereserveerde data
9 april, 21 mei, 25 juni, 3 september en 17 september (pupillencompetitie).
4 juni (5 regiowedstrijd).